11.01.2014. 13:17
Latviešu skeletoniste Lelde Priedulēna sestdien ierindojās 21.vietā Pasaules kausa piektā posma, kas risinās Sanktmoricas trasē Šveicē, sacensībās.Pēc pirmā brauciena Latvijas sportiste ieņēma dalītu 20.vietu, bet otrajā mēģinājumā...

Pēc pirmā brauciena Latvijas sportiste ieņēma dalītu 20.vietu, bet otrajā mēģinājumā brauciens padevās nedaudz sliktāks, kā rezultātā nācās ieņemt pēdējo vietu no tajā startējušajām sportistēm.

Sacensībās uzvaru izcīnīja pēdējā laikā veiksmīgi startējošā ASV sportiste Noela Pikusa-Peisa, kura divu braucienu summā par 0,40 sekundēm apsteidza Pasaules kausa kopvērtējuma līderi Elizabeti Jarnoldu no Lielbritānijas, bet trešā bija vēl viena britu sportiste Šellija Rudmena.

Tikmēr Priedulēna no uzvarētājas atpalika par 3,12 sekundēm.

Pēdējās 11 Pasaules kausa sacensībās Pikusa-Peisa desmit reizes kāpusi uz goda pjedestāla un izcīnījusi piecas uzvaras, bet vienu reizi tikusi diskvalificēta.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc piecos posmos aizvadītām piecām sacīkstēm līderpozīcijā ar 1295 punktiem joprojām atrodas Jarnolda, otrajā vietā ar 1085 punktiem nostiprinājusies Pikusa-Peisa, bet viņai 37 punktus zaudē Rudmena.

Tikmēr Priedulēna ar 458 punktiem noslīdējusi uz 26.pozīciju, ar katrām sacīkstēm arvien samazinot savas izredzes kvalificēties Soču olimpiskajām spēlēm.

Atlase Soču olimpiskajām spēlēm norisināsies līdz nākamā gada 19.janvārim, un Olimpiādē piedalīsies 30 vīriešu skeletonisti un 20 sievietes. Sportistu atlase tiks veidota pēc Nāciju ranga. Lai Priedulēna kvalificētos Sočiem, viņai vajag iekļūt Nāciju kausa pirmajā devītniekā, tomēr pašlaik viņas izredzes var saukt par minimālām.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]