16.01.2015. 16:29
Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna piektdien izcīnīja 15.vietu Kēnigsē trasē Vācijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sacensībās.

• Priedulēna savā pirmajā PK posmā šosezon ierindojās 16.vietā 2015. g. 9. janvāris
  • Priedulēnai dalīta 14.vieta; par čempioni kļūst Jarnolda 2014. g. 14. februāris

Pirmajā braucienā Priedulēna trasi veica 53,26 sekundēs, kas deva 13.vietu, par 1,20 sekundēm atpaliekot no līderpozīcijā esošās Lielbritāniju pārstāvošās pagājušās sezonas Pasaules kausa ieguvējas un Soču olimpisko spēļu čempiones Elizabetes Jarnoldas.

Otrajā nobraucienā latviete savu rezultātu uzlaboja par 0,11 sekundēm, tomēr tas bija vien 15.rezultāts un uz šo vietu Priedulēna atkrita arī summā.

Jarnolda bija pārliecinoši labākā arī otrajā braucienā, summā latvieti apsteidzot par 2,17 sekundēm.

Otro vietu sacensībās izcīnīja vāciete Anja Hūbere-Zelbaha, kura no Jarnoldas atpalika par 0,71 sekundi, bet pie trešās vietas tika Marija Orlova no Krievijas, kura zaudēja 0,86 sekundes.

Kā zināms, tikai pirms nedēļas Vācijas trasē Altenbergā Priedulēna piedalījās savā šīs sezonas pirmajā Pasaules kausa posmā, pēc neveiksmīga otrā brauciena ierindojoties 16.vietā.

Pēcāk piektdien tiks aizvadītas arī sacensības sieviešu bobsleja divniekiem, bet sestdien norisināsies vīriešu sacensības skeletonā un bobsleja divniekos. Savukārt posms noslēgsies svētdien ar četrinieku sacensībām bobslejā.

Pašlaik 21 gadu vecā sportiste pagājušajā sezonā izcīnīja dalītu 14.vietu Soču olimpiskajās spēlēs. Aizpērn viņa izcīnīja ceturto vietu pasaules čempionātā junioriem, taču pagājušajā Pasaules kausa sezonā ar augstiem rezultātiem neizcēlās.

Kopumā sezonā paredzēti astoņi Pasaules kausa posmi, bet februāra beigās un marta sākumā Vinterbergas trasē Vācijā notiks pasaules čempionāts.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222