20.12.2015. 10:39

, LSM.LV - Sports

Pēc sestdien izcīnītās bronzas medaļas, Šteinbergs svētdienas sacīkstēs veica lielisku braucienu, kas viņam ļāva pakāpties no ceturtās vietas pirmajā braucienā uz pirmo divu braucienu summā. Šī ir pirmā uzvara Šteinbergam kādā no Eiropas kausa posmiem.

Otro vietu dalīja divi Krievijas skeletonisti - Aleksandrs Mutovins un Sergejs Čudinovs, kuri divu braucienu summā Šteinbergam zaudēja 0,28 sekundes.

Otrs Latvijas pārstāvis Kristaps Zeila pēc pirmā brauciena ieņēma 17.vietu, bet otrajā braucienā spēja pakāpties uz 16.vietu. Kopā sacensībās piedalījās 25 sportisti.

Tērauda pēc pirmā brauciena ierindojās vien 7. vietā, bet otrajā braucienā viņas rezultāts bija trešais labākais, tādējādi summa viņa ierindojās dalītajā 5. vietā, dalot to ar krievieti Olgu Potļistinu.

Tērauda no sacensību uzvarētājas kanādietes Mirelas Raņevas atpalika 0,97 sekundes.

Jāatgādina, ka pamatojoties uz Starptautiskās bobsleja un skeletona federācijas (IBSF) sacensību nolikumu, Eiropas kausa sacensībās skeletonā nedrīkst startēt 15 labākie Pasaules kausa braucēji. Starp viņiem ir Tomass un Martins Dukuri, kā arī Lelde Priedulēna.