16.12.2012. 16:46

Latviešu aizsarga Armanda Šķēles pārstāvētais Tallinas klubs "Kalev/Cramo" šodien VTB Vienotās līgas spēlē piedzīvoja zaudējumu pret Kazahstānas čempioniem "Astana" ar rezultātu 78:93.

Spēli daudz labāk sāka mājinieki un pēc pirmajām desmit minūtēm Kazahstānas čempione bija panākusi jau +15(33:18). Otrās ceturtdaļas sākumā "Kalev/Cramo" guva uz pusi vairāk punktus kā pretinieki(18:9) un panāca vairs tikai -6(36:42), tomēr līdz puslaika beigām "Astana" ieguva +11(50:39). "Astana" nākamajās divās desmitminūtēs vēl mazliet palielināja pārsvaru un visā mačā svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 93:78.

Armands Šķēle devās pamata pieciniekā, spēlēja 10 minūtes un 32 sekundi, guva 5 punktus (2p 1/3, 3p 1/1), izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, nopelnīja divas personiskās piezīmes.

Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās bija Deivids Saimons, kura kontā 20 punkti, bet zaudētāju sastāvā ar 18 punktiem izcēlās Gerts Dorbeks. Tallinas "Kalev/Cramo" VTB Vienotās līgas A grupas kopvērtējumā ar izcīnītu vienu uzvaru deviņās spēlēs ieņem pēdējo desmito vietu.

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ

Betsafe.com Patiesā viedokļa spēle
Azovmash - Lietuvos Rytas
11.87  21.87  Veic Betsafe likmi!
24% 0% 76%
  Visas spēles

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430