24.11.2013. 20:49

Šķēle guva četrus punktus, bet Tallinas klubs savā laukumā ar 60:57 (23:13, 13:14, 15:11, 9:19) negaidīti uzvarēja Krievijas klubu Kazaņas «Unics».

Latvietis laukumā pavadīja 18 minūtes un astoņas sekundes, realizējot vienu no diviem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem, toties kļūdoties vienīgajā tālmetiena mēģinājumā.

Tāpat Šķēle izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, pieļāva divas kļūdas, pārtvēra vienu piespēli, nopelnīja trīs piezīmes un izprovocēja četrus noteikumu pārkāpumus.

Ar divām uzvarām piecās spēlēs «Kalev»/Cramo» A apakšgrupas kopvērtējumā ieņem septīto vietu, savukārt «Unics» cieta savu pirmo neveiksmi sešās turnīra spēlēs.

Trešdien Tallinas klubs viesosies Rīgā, kur Eiropas kausa izcīņas mačā tiksies ar Latvijas čempioniem «VEF Rīga».

VTB Vienotās līgas regulārajā čempionātā katra komanda savā grupā aizvadīs pa 18 spēlēm. Pēc apakšgrupu sacensībām pa sešām labākajām komandām no katras grupas kvalificēsies izslēgšanas cīņām. Pirmo divu vietu ieguvēji automātiski iekļūs ceturtdaļfinālā, bet 3.-6.vietu ieņēmušās komandas aizvadīs astotdaļfinālu.