17.05.2013. 21:21

Armanda Šķēles pārstāvētais klubs Tallinas "Kalev/Cramo" šovakar Igaunijas basketbola finālsērijas ceturtajā spēlē izbraukumā ar 81:69 uzvarēja Tartu "Rock", sērijā triumfējot ar 4-0 un izcīnot čempionu titulu.

Pamatus uzvarai Tallinas komanda ielika jau pirmajā puslaikā. Pirmo desmit minūšu laikā "Kalev/Cramo" iekrāja vairāk nekā desmit punktu pārsvaru, bet puslaika pārtraukumā devās jau ar +15 – 47:32. Spēles otrajā pusē mājinieki gan spēja nedaudz atspēlēties, taču tallinieši pārliecinoši nosargāja panākumu – 81:69. Tādejādi finālsērijā "Kalev/Cramo" triumfēja ar 4-0.

Armands Šķēle laukumā pavadīja 22 minūtes un četras sekundes, guva 13 punktus (1p. – 2/4, 2p. – 4/9, 3p. – 1/1), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, nopelnīja trīs personiskās piezīmes un izprovocēja divus aizsardzības piezīmes. Visā finālsērijā Šķēle vidēji spēlē guva 12.5 punktus.

Armands Šķēle kopā ar Tallinas "Kalev/Cramo" par Igaunijas čempionu kļuva jau trešo gadu pēc kārtas. 2010./2011.gada sezonā Šķēle turklāt tika atzīts par vērtīgāko spēlētāju.

Izmantotie resursi:Eesti Korvpalliliit

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa