18.11.2017. 20:42

"Bija jāspēlē agresīvi un nedrīkstējām ļaut viņiem savākt daudz atlēkušās bumbas uzbrukumā," uz spēles galvenajiem uzdevumiem un uzvaras iemesliem norādīja Šķēle. "Nezinu, kā mums ar to šodien sanāca (VEF izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas uzbrukumā, "Ventspils" atbildēja ar desmit - A.S.)."

Aigars atzina, ka zināmu papildus niknumu deva otrdien Čempionu līgā zaudētā spēle savas grupas pastarītei "Orlndina": "Šodien bija jāspēlē sava spēle. Pēdējā spēle Čempionu līgā neizdevās, nevarējām iemest savus brīvos metienus, tāpēc šodien nācām uz maču ar dubultu motivāciju. Arī tas, ka šodien ir valsts svētki. Priekšā izlašu pauze un pirms tās gribējās nospēlēt labu spēli. Ļāvām iemest VEF tikai 58 punktus savā laukumā - domāju, ka tas ir diezgan labi."

Šķēle pret VEF nepilnu 30 laukumā pavadīto minūšu laikā guva 17 punktus, izprovocēja septiņas piezīmes, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas un reizi bloķēja metienu, nopelnot +19 efektivitātes reitinga punktus.

Šīs nedēļas laikā ārvalstu medijos parādījās informācija, ka interesi par Šķēli izrādot vairāki ārzemju klubi, taču Aigars cenšas par to sezonas laikā nedomāt. "Varbūt kaut kas ir, varbūt nav, nezinu. Esmu laimīgs Ventspilī un gribu pierādīt, ka arī ar latviešu džekiem varam paveikt liels lietas ne tikai Latvijas līgā, bet arī ārpus tās. Esmu laimīgs šeit, te man ļauj spēlēt un es par citām lietām nedomāju. Kur esmu, tur laukumā atdodu sevi no visas sirds," sacīja Šķēle.

"Ņemot vērā, ka Čempionu līgā ir ļoti labs līmenis un mūsu grupā ir vairāku valstu pagājušās sezonas čempioni, domāju, ir O.K.," lūgts novērtēt komandas līdzšinējo startu (trīs uzvaras un trīs zaudējumi) starptautiskajā arēnā, Šķēle teica, ka rezultāts nav slikts. "Protams, pēdējā spēlē bija sāpīgs zaudējums, bet arvien esam play-off zonā, un viss joprojām ir mūsu pašu rokās."

Jau pirmdien Aigars atgriezīsies Elektrum sporta centrā, kur Latvijas valstsvienības sastāvā sāks gatavošanos nākamnedēļ paredzētajām spēlēm Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties