06.07.2015. 09:59
Līdzjutēji Kanādas pilsētā Vankūverā izsvilpuši FIFA amatpersonas pirms apbalvošanas ceremonijas Pasaules kausa (PK) izcīņā futbolā sievietēm, kura finālā ASV futbolistes ar 5:2 apspēlēja Japānas valstsvienību, vēsta aģentūra «Reuters».

  • ASV futbolistes izcīna Pasaules kausu šodien
  • FIFA skandāls: ASV pieprasa Šveicei izdot FIFA amatpersonas 2015. g. 2. jūlijs

Aizvien FIFA prezidenta amatu ieņemošais Zeps Blaters pēc organizācijā notikušā korupcijas skandāla izvairās no publiskiem pasākumiem, un pirmo reizi neieradās uz Pasaules kausa izcīņas sievietēm uzvarētāju godināšanas pasākumu.

Viņa vietā ceremonijā piedalījās FIFA viceprezidents Issa Ajatu. Kad pasākuma informators aicināja sveikt amatpersonas, stadionā atskanēja svilpieni, līdzjutējiem izrādot neapmierinātību ar pasaules futbola jumta organizācijas darbību.

Iepriekš Blaters Vācijas laikrakstam «Welt am Sonntag» pauda, ka, kamēr nebūs norimis skandāls, viņš no publisku pasākumu apmeklēšanas atturēsies, tostarp Pasaules kausa izcīņas futbolā sievietēm.

Pasākumu neapmeklēja arī Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas Futbola asociācijas (CONCACAF) pašreizējais vadītājs un FIFA viceprezidents Džefrijs Vebs, kuru ASV pieprasīja Šveicei izdot sakarā ar kukuļdošanas skandālu.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Šmigarevs Andrejs Šmigarevs AndrejsBrīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties