21.05.2015. 14:13
Vakar Polijas Ekstraklases spēlē Varšavas "Legia" ar 1:0 pārspēja Latvijas futbolista Igora Tarasova pārstāvēto Bjalistokas "Jagiellonia". Spraigākie notikumi norisinājās spēles kompensācijas laikā, kad "Legia" ieguva tiesības uz 11 metru soda sitienu un izcīnīja uzvaru.

Gan "Legia", gan "Jagiellonia" Polijas Ekstraklasē ieņem vietas turnīra tabulas augšgalā, un vakar notikušajai spēlei bija būtiska nozīme gan cīņā par čempiona titulu, gan par iespēju spēlēt Eirokausos. Spēles iznākums tika izšķirts kompensācijas laikā, kurā uzvaru izcīnīja "Legia" – 1:0.

Kompensācijas laika piektajā minūtē spēles galvenais tiesnesis varēja piešķirt 11 metru soda sitienu uz mājinieces "Legia" vārtiem, taču pieņēma lēmumu to nedarīt. Trīs minūtes vēlāk tika organizēts uzbrukums jau pie "Jagiellonia" vārtiem, kur neviennozīmīgā situācijā tiesnesis lēma par labu mājiniekiem – 11 metru soda sitienu realizēja portugāļu uzbrucējs Orlando Sā.

Spēle tā arī noslēdzās ar Varšavas kluba uzvaru, un "Jagiellonia" futbolisti, maigi izsakoties, nebija apmierināti ar mača iznākumu. Bjalistokas vārtsargs Bartlomejs Dragovskis veltīja virkni nepiedienīgu žestu "Legia" līdzjutējiem, pēcspēles sarunās ar medijiem viņa komandas biedri nevairījās no tiesnešu nolamāšanas visrupjākajiem vārdiem, bet komandas treneris pēcspēles konferencē pavēstīja, ka, tiklīdz atbrauks mājās, paņems viskiju un "piedzersies".

Emocijas nesavaldīja arī "Jagiellonia" futbolists Igors Tarasovs. Poļu mediji ziņo, ka Tarasovs iespēris pa poļu medija "Canal+" mikrofonu, turklāt tā, ka mikrofons trāpīja "Legia" preses sekretārei Izabellai Kušai. Kāds no "Legia" pārstāvjiem gribējis izrēķināties ar Tarasovu, tomēr netika ielaists viesu komandas ģērbtuvē. Jāpiebilst, ka Latvijas futbolists jau vēlāk vakarā ar īsziņas starpniecību atvainojies par savu rīcību.

"Varu apliecināt, ka tāds incidents notika. Saprotu, ka ir grūti savaldīt milzīgās emocijas, kas radās pēc fināla svilpes, taču, godīgi sakot, tā ir skandaloza rīcība," medijiem atzina Kuša.

Izmantotie resursi:Sport: serwis Przeglądu Sportowego -...Sport.pl - Najnowsze informacje - pi³ka noæna -...Latvijas Peintbola klubs, biedrība K.Valdemāra 40, Rīga, LV-1010
Aglenieks Aigars Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties