31.07.2012. 21:00
Leģendārais basketbolists un skandālists Deniss Rodmens raksta grāmatu bērniem.

Bijušais sportists, kuru pazīst pēc spilgtās ārienes un ugunīgā temperamenta, raksta stāstu krājumu bērniem "Dennis The Wild Bull". To plānots izdot šogad.

Rodmenam palīdz rakstnieks un scenārists Dastins Varbērtons. "Es vēlējos iesaistīties šajā projektā ne tikai tāpēc, ka Deniss ir lielisks cilvēks, bet arī tādēļ, ka viņš savā dzīvē sasniedzis vairāk, nekā daudzi var tikai sapņot. Es vēlos lasītājiem parādīt, ka līdz augstākajam līmenim viņu pacēla aizrautība un smags darbs," teica Varbērtons. "Bērni ir mūsu nākotne, un Deniss var tiem iemācīt daudzas noderīgas lietas."

"Mēs ne tikai priecājamies par projektu, bet arī uzskatām, ka tas Denisam būs solis pareizajā virzienā," norādīja Rodmena pārstāvis Darens Prinss.

Papildus basketbolista karjerai Rodmens sev uzmanību pievērsis ar izaicinošu uzvedību. Tāpat viņam vairākas reizes nācās stāties arī tiesas priekšā dažādu iemeslu dēļ, it īpaši aizdomās par izvarošanu.

Šī gada maijā alimentu nemaksāšanas dēļ Rodmenam tika piespriestas 104 stundas sabiedriskajos darbos. 2008.gadā basketbolists tika apsūdzēts draudzenes piekaušanā.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties