02.12.2017. 22:06

Šo maču Mančestras vienība gan noslēdza mazākumā, jo 74. minūtē sarkano kartīti par uzkāpšanu pretiniekam uz kājas saņēma viens no komandas līderiem Pols Pogbā, taču viņš līdz tam bija atzīmējies ar divām rezultatīvām piespēlēm.

Jau pirmo 11 minūšu laikā viesi no Mančestras guva divus vārtus, kad izcēlās Antonio Valensija un Džese Lingārds, viņiem izmantojot uzskatāmus trūkumus «Arsenal» aizsardzībā.

Šī mača 49. minūtē «Arsenal» uzbrucējs Bernārs Lakazete samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet 63.minūtē Lingārds iesita savus otros vārtus spēlē.

Otrajā puslaikā Londonas vienībai gan bija vairākas lieliskas iespējas gūt vārtus, taču teicamu sniegumu Mančestras «United» vārtos demonstrēja vārtsargs Davids de Hea.

Tikmēr 74. minūtē sarkano kartīti nopelnīja Pogbā, kuram līdz ar to nākamnedēļ būs jāizlaiž ļoti svarīgais un principiālais Mančestras pilsētas komandu derbijs.

Šī ir Mančestras «United» pirmā uzvara «Arsenal» laukumā kopš 2014. gada novembra.

Citviet uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas premjerlīgas čempione Londonas «Chelsea», kas savā laukumā ar 3:1 (1:1) apspēlēja Nūkāslas «United».

Lai arī viesi 12. minūtē pēc Dvaita Geila precīzā sitiena atklāja rezultātu, mača turpinājumā «Chelsea» guva trīs bezatbildes vārtus.

Graujošu panākumu guvusi «Liverpool», kas viesos ar 5:1 (2:0) sagrāva premjerlīgas jaunpienācēju Braitonas un Houvas «Albion». Divus vārtus uzvarētāju rindās iesita Robertu Firminu.

Tikmēr jau ceturtajā premjerlīgas mačā pēc kārtas bez uzvaras palikusi sezonu lieliski iesākusī Totenhemas «Hotspur», kas sestdien izbraukumā nospēlēja 1:1 (1:1) ar «Watford», kopvērtējumā turpinot slīdēt arvien zemāk.

Anglijas premjerlīgas līdere ar 40 punktiem 14 spēlēs ir Mančestras «City», kas svētdien tiksies ar Ņūkāslas «United». Tai ar 35 punktiem 15 mačos seko Mančestras «United», kamēr trešajā vietā esošā «Chelsea» tikusi pie 32 punktiem.

Ceturtā ar 29 punktiem ir «Liverpool», kamēr par vienu punktu mazāk ir «Arsenal», bet pa 25 punktiem iekrājušas «Hotspur» un «Burnley».

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230