04.06.2015. 10:49
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionvienības Sanktpēterburgas SKA viceprezidents Romāns Rotenbergs izteicies, ka KHL spēlējošo hokejistu algas ir 10 reizes lielākas nekā, piemēram, Somijas un Zviedrijas līgās.

  • Oficiāli: «Atlant» nākamajā KHL sezonā nepiedalīsies 2015. g. 20. maijs

«Algas KHL 10 reizes pārsniedz algas Somijas un Zviedrijas līgās,» viņš citēts «Sovetskij Sport». «400 tūkstoši eiro ir maksimums, ko saņem top klases spēlētāji Somijā. Tikmēr pie mums saņem 4-5 miljonus. Pat ja valūtas kurss krītas, vienalga alga Krievijā pārsniedz vidējo līmeni Eiropā.»

SKA klubs ir viens no turīgākajām KHL un šajā komandā spēlētāji saņem lielākas algas nekā citās vienībās.

«Algas mūsu hokejistiem jāsamazina - simts procenti,» norādīja Rotenbergs. «Pie mums tās aug, bet līgas ieņēmumi nepalielinās. Visam jābūt līdzsvarā, viens no otra ir atkarīgs. Kurp šie hokejisti dosies? Uz NHL 4-5 cilvēki, bet pārējie? Uz Zviedriju un Somiju par mazāku algu? Nē, viņiem nāksies meklēt darbu citās nozarēs.»

Vairāki iepriekš bagāti klubi nonākuši uz bankrota sliekšņa. Piemēram, Mitišču «Atlant» nākamo sezonu KHL čempionātā izlaidīs.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties