13.04.2015. 15:42
Šorīt krievu presē parādījās informācija, ka par iekļūšanu Gagarina kausa finālā Sanktpēterburgas SKA katram šī kluba hokejistam izmaksājis prēmiju 40 miljonus Krievijas rubļu (apmēram 733 447 eiro). Kluba vadības pārstāvis noliedz šādu informāciju un norāda, ka tas bija pasūtījuma raksts.

Tatarstānas biznesa izdevumā minēto summu publiskoja Aleksejs Ševčenko - Krievijas sporta žurnālistikā viņš ir autoritāte, pirms pāris gadiem KHL viņu atzina par labāko žurnālistu. Tagad norādītā summa gan bija pārāk liela, lai šādai informācija būtu vērā ņemama ticamība.

"Tās ir pilnīgas muļķības. Tas bija pasūtījuma raksts Kazaņas presē," atzīst SKA kluba viceprezidents Romāns Rotenbergs. "Kāpēc šāda informācija parādījās Gagarina kausa finālsērijas otrā mača rītā? Viss bija iepriekš izplānots. Kas attiecās uz bonusiem par sasniegumiem izslēgšanas spēlēs, tad tā ir kluba iekšējā virtuve. Katram klubam ir sava pieeja, kā atalgot spēlētājus par rezultātu. Finālsērijas laikā neatklāsim visas detaļas, bet pēc sērijas varat uzdot jautājumu un dosim izvērstu atbildi. Tagad jāspēlē hokejs, cik es saprotu. Pasūtījuma raksti nomelno mūsu iecienīto spēli."

Kā jau ziņots, Kontinentālās hokeja līgas finālsērijas pirmajā mačā Sanktpēterburgas SKA apspēlēja Kazaņas "Ak Bars" (4:2), otrā spēlē notiek jau šodien.

izmantotie resursi:sport.business-gazeta.ru/article/122363www.championat.comwww.sovsport.ruBalance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties