06.03.2012. 19:45

Sanktpēterburgas SKA otrdien iekļuva KHL Gagarina kausa izcīņas otrajā kārtā, savā laukumā ar 5:0 sagraujot Maskavas CSKA. Sērijā SKA bija pārāki ar 4:1. Tikmēr Mitišču Atlant spēles beigās guva divus vārtus, pārspējot Čerepovecas Severstaļ ar 3:1 un izvirzoties vadībā sērijā.

SKA pirmajās četrās spēlēs bija piedzīvojuši tikai vienu zaudējumu un šovakar sāka pārliecinoši. Jau 14.minūtē tablo vēstīja 3:0 laukuma saimnieku labā un Rastislavu Staņu CSKA vārtos mainīja Sergejs Gaidučenko. SKA vēl pa vienai ripai iemeta katrā no atlikušajiem periodiem un uzvarēja ar 5:0. Metienu attiecība šajā spēlē bija 32:14 SKA labā. Tādējādi sērijā ar 4:1 uzvarēja SKA un iekļuva nākamajā kārtā. Ja Rīgas Dinamo izdosies pārvarēt Torpedo barjeru, tad mūsu pretinieki būs tieši SKA.

Mitišču Atlant izvirzījušies vadībā sērijā ar 3:2, pateicoties šodien gūtajam panākumam savā laukumā. Spēles vidū laukuma saimniekus vadībā izvirzīja Nikolajs Žerdevs, bet izlīdzinājumu 48.minūtē panāca Aleksejs Cvetkovs. Branko Radivojevičs jau pēc divām minūtēm atjaunoja Atlant pārsvaru, bet pēdējā minūtē raidīja ripu jau tukšajos Severstaļ vārtos - 3:1. Tādējādi Čerepovecas klubs nonācis identiskā situācijā ar Rīgu – sērijā piekāpjas ar 2:3 un nākamais mačs savā laukumā.

Jau svētdien Rietumos nākamajā kārtā iekļuva Oļega Znaroka trenētie Maskavas Dinamo, bet pirmdien to pašu paveica Omskas Avangard Austrumu konferencē.