21.03.2015. 17:26

, LSM.LV - Sports

Cēsiniecēm ar 20 punktiem rezultativitātes līdere bija Zane Jākobsone, savukārt Sabīne Niedola nodrošināja 13 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas. Tallinas 1182 rezultatīvākā spēlētāja bija Annika Kestere ar 10 punktiem.

SK "Cēsis" rezultatīvās pirmās ceturtdaļas izskaņā nodrošināja 15 punktu pārsvaru (24:9) un turpinājumā ne brīdi neļāva pretiniecēm būtiski pietuvoties. Jau otrās ceturtdaļas vidū rezultāta starpība pārsniedza 20 punktu (36:15).

Smagāks spēles sākums izvērtās "TTT Rīgai", kas nonāca zaudētājās, tomēr ātri vien pavērsa mača gaitu sev par labu. Uzvarētājām Ieva Krastiņa iekrāja 17 punktus, turpretim Rūtas Veideres rēķinā bija gan 17 punkti, gan 10 izcīnītas atlēkušās bumbas. Tallinas Universitātei 12 punktus nodrošināja Oksana Mīla.

Otro ceturtdaļu laukuma saimnieces sāka ar sešu punktu pārsvaru (15:9), kas puslaika pēdējā minūtē jau sasniedza 18 punktus (41:23). Turklāt trešajā ceturtdaļā "TTT Rīga" pārsvars pārsniedza 20 punktu un mājinieču uzvara turpinājumā nebija apdraudēta.

Jau vēstīts, ka finālsešinieka pirmajā izslēgšanas kārtā izstājās "RSU/Merks" un Latvijas Universitātes (LU) basketbolistes. "RSU/Merks" zaudēja Tallinas 1182 komandai, bet LU atzina Tallinas Universitātes pārākumu.

"TTT Rīga" un SK "Cēsis" kā pamatturnīra divas labākās komandas uzreiz garantēja dalību pusfinālā. Pērn "TTT Rīga" finālā pieveica cēsinieces un vēlāk triumfēja arī Latvijas čempionātā.