15.10.2015. 01:31
"Mums jākļūst sīkstākiem un drosmīgākiem. Man patika, kā mana komanda atguvās. Mums nav jābaidās no neviena," piedzīvojot neveiksmi Eirokausa pirmajā spēlē, "Bilbao Basket" galvenais treneris Sito Alonso nezaudēja dūšu un nosauca Dairi Bertānu par labāko aizsargu savā karjerā.

"Ir grūti uzvarēt, ja jāspēlē pret Spānijas līgas klubu. Uzvara pirmajā spēlē ir ļoti svarīga, ja vēlamies finišēt grupas četru spēcīgāko komandu vidū. Panākums viesos palīdz nodrošināties arī pret neveiksmi mājās."

"Spēle nesākās, kā vēlējāmies. Nespējām izpildīt plānotās lietas un pārāk respektējām pretinieku. Zinājām, ka Nantēra ir augsta līmeņa komanda, ļoti fiziska, ar labu precizitāti. Pirmajā puslaikā tā arī nespējām paveikt iecerēto.

Darījām labas lietas, taču ne visu laiku. Izkārtojām labus, tuvus metienus, taču netrāpījām. Tikām sarūgtināti un samaksājām par to augstu cenu. Pēc pārtraukuma viss mainījās. Piecas vai sešas minūtes neļāvām Nantērai gūt punktus, kamēr paši tikām pie labākiem metieniem.

Četras minūtes pirms beigām bijām vadībā ar sešu punktu pārsvaru un iniciatīva atradās mūsu rokās. Tajā brīdī neizmantojām pārķērtu bumbu, bet Nantēra atbildēja ar tālmetienu. Mums no tā jāmācās, īpaši spēlētājiem, kuri Eirokausā nav ilgu laiku spēlējuši vai nokļuvuši te pirmo reizi.

Dairis Bertāns ir labākais aizsargs, kurš spēlējis manā vadībā. Bilbao viņš vienmēr varēs justies kā mājās."Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties