07.11.2017. 21:12

"Ogre" ielaida jau pirmajā uzbrukumā, bet laukuma saimniekiem izvirzīties vadībā pirmoreiz izdevās tikai astotajā minūtē, kad caurgājienā veiksmīgs bija Roberts Niedra. Tomēr nākamos piecus punktus iemeta "Barsy" basketbolisti, kuriem izdevās aizbēgt. Viesu pārsvars sasniedza arī sešus punktus.

Tomēr Rinalda Sirsniņa tālmetiens un Dāvida Atelbauera realizētais metiens, neskatoties uz pārkāpumu, ļāva samazināt deficītu. Soda metienu gan neizdevās realizēt, taču drīz vien Mārča Vītola trīspunktnieks ļāva tikt priekšā. Kazahstānas komanda pēc nonākšanas iedzinējos spēja turēties līdzi – trīs ar pusi minūtes līdz puslaika beigām vienības šķīra tikai viens punkts.

Tomēr puslaika noslēgumā krietni labāku sniegumu demonstrēja "Ogre". Jāņa Antropa, Sirsniņa un Vītola tālmetieni palīdzēja laukuma saimniekiem lielajā pārtraukumā doties ar 14 punktu pārsvaru – 46:32. Turklāt mača turpinājumā kāja no gāzes pedāļa netika noņemta.

Trešajā ceturtdaļā laukuma saimniekiem izdevās desmit punktu izrāviens, turklāt puse tika iemesta no soda metienu atzīmes. Pirms un pēc izrāviena ar tālmetieniem izcēlās Sirsniņš, taču arī groza tuvumā "Barsy" spēlētājiem bija problēmas ar mājinieku apturēšanu. Ogrēnieši dominēja uzbrukumā, apturēja pretiniekus aizsardzībā un tika pie vieglas uzvaras. Beigās vienīgā intriga bija, vai "Ogre" sasniegs 100 punktu atzīmi. Neizdevās – 96:51.

Teicama precizitāte no distances bija komandas kapteinim Vītolam, kurš trāpīja piecus no sešiem tālmetieniem. Sirsniņš meta divreiz vairāk, realizējot sešus trejačus. Desmit punktu robežai pārkāpa arī Antrops un Jānis Pozņaks.

Ogre: Sirsniņš 22, Vītols 20 (6rp), Antrops 14, Pozņaks 11, Atelbauers 9, Niedra 6 (6ab), Sīpoliņš 5, Zēbergs 5, Mizis 4 (6ab)

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana