15.09.2016. 00:12
Krievijas pēc spēka otrajā līgā vārtus guva Aleksejs Širokovs, taču no pieciem latviešiem pie uzvaras tika vien Juris Upītis. Savukārt Slovākijā savstarpējo maču aizvadīja trīs latvieši, un Artūrs Salija guva vārtus.

Karagandas "Saryarka" pagarinājumā ar 2:3 piekāpās Čehovas "Zvezda". Viesi 19. un 27. minūtē izvirzījās vadībā, tomēr abus vārtus ielaida mazākumā. Zaudētāju otrajā virknējumā spēlēja aizsargs Edgars Siksna.

Almetjevskas "Neftyanik" ielaida desmit minūtes līdz beigām un ar 3:4 zaudēja Balašihas "Dinamo". Izlīdzinājumu noslēdzošās trešdaļas ievadā, realizējot skaitlisko pārsvaru, panāca Aleksejs Širokovs, kurš spēlēja trešajā maiņā.

Izbraukumā neveiksmi ar 2:3 cieta arī Angarskas "Ermak", kas piekāpās "Ryazan". Laukuma saimnieki otrajā trešdaļā nepilnu divu minūšu laikā no 1:2 izvirzījās vadībā. "Ermak" otrajā maiņā spēlēja centra uzbrucējs Artūrs Ozoliņš.

Toties pie uzvaras tika Krasnojarskas "Sokol", kas viesos ar 3:1 pārspēja Voroņežas "Buran". Uzvaras vārti tika gūti 45. minūtē, bet pārsvaru izdevās dubultot pēc divām minūtēm. Juris Upītis spēlēja "Sokol" pirmajā virknējumā, bet pie punktiem netika.

Slovākijā savā starpā tikās trīs latvieši - Jānis Andersons un Renārs Demiters no "Zvolen" un Artūrs Salija no "Martin". Ar 4:3 uzvaru svinēja mājinieki, bet no latviešiem pie punktiem tika vien Salija, kuram 50. minūtē izdevās precīzs metiens, panākot 3:3.

Aizsargs darbojās pirmajā maiņā, tāpat kā Andersons pretinieku nometnē, kamēr Demiters veidoja otro pāri. "Zvolen" uzvaras ripu iemeta nepilnas četras minūtes līdz pamatlaika noslēgumam.

Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs Sēlijas mežs, orientēšanās sporta klubs "Dolomīts M", Salas p., Salas n., LV-5230