30.11.2015. 23:36
Šodien VHL mačā dueli aizvadīja Alekseja Širokova un Jura Upīša pārstāvētās vienības. Pārāka šajā duelī bija Upīša "Torpedo", kas ar 4:3 pārspēja Širokova "Zvezda". Abi latviešu hokejisti atzīmējās arī ar rezultivitāti, attiecīgi Upītim piespēle, bet Širokovam - trīs.

Krievijas Augstākajā hokeja līgā (VHL) šodien dueli aizvadīja Jura Upīša un Alekseja Širokova pārstāvētās vienības. Uzvaru izcīnija Upīša pārstāvētā "Torpedo", kas ar 4:3 uzveica Širokova "Zvezda" vienību. Abi latviešu hokejisti spēlēja pirmajā maiņā, uz ledus pavadot attiecīgi 14:05 un 18:09 minūtes. Upītim šajā mačā rezultatīva piespēle, viens metiens un pozitīva lietderība +1, bet Širokovam trīs piespēles, viens metiens un pozitīva lietderība +2. Citā spēlē, Edgars Siksna uz laukuma pavadīja 14:09 minūtes, palīdzot "Saryarka" ar 6:2 uzveikt "Buran" vienību. Viņam šajā mačā pozitīva lietderība +1. Savukārt Mārtiņš Jakovļevs mačam netika pieteikts.

Šodien Kazahstānas hokeja līgā, otro uzvaru pēc kārtas izcīnija Māra Jučera un Andreja Smirnova pārstāvētā "Beibaris", kas, šoreiz, ar 7:1 uzveica "Almati" vienību. Arī šodien vārtos stājās Jučers, bet Smirnovs statistikā neatzīmējās. Citā mačā Egīla Kalna pārstāvētā "Gornyak" ar 5:2 uzveica "Astana" vienību. Kalnam šajā mačā vārtu guvums. Savukārt Elvija Biezā pārstāvētā "Temirtau" ar 3:1 uzveica "Astana" vienību. Biezais šajā mačā atzīmējās ar sešām soda minūtēm.

Ungārijas "MOL liga" šodien spēli aizvadīja Jāņa Kalniņa pārstāvētā "Fehervar AV19", kas ar 5:3 pārspēja "Acelbikak" vienību. Kalniņš šajā mačā palika komandas rezervē.

Izmantotie resursi:www.icehockey.huВысшая хоккейная лига - Официальный сайтvesti.kz/tournaments/1389/Kocēni, sporta klubs Kocēni, Alejas 4, Kocēnu p., Kocēnu n., LV-4220
Bojāre Olga Bojāre OlgaBokss, Aerobika
FTA
Reģistrēties