17.01.2016. 13:47
“Sports Racing Technologies” rallija komandas ekipāža Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins “Rally Alūksne 2016” startēja 4WD open A klasē, kur ekipāža izcīnīja 2. vietu.

Ar pirmo numuru trasē devās pērnā gada Latvijas rallija čempioni LRC3 grupā un Eiropas rallija vicečempioni Junioru vērtējumā Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins. Pērn, debitējot pie pilnpiedziņas auto stūres, Sirmacis/Šimins izcīnīja uzvaru. Šoreiz ekipāžai otrā vieta.

“Pirmajam braukt diezgan grūti, lai kāds arī segums, tomēr slīdēja. Ļoti interesanti ātrumposmi. Bija gan plati un ātri ceļi, gan šauri un lēnāki. Pirms sacensībām bija skaidrs, ka Rovanperä būs ātrs. Viņam ir ātra mašīna, arī labi brauc. Mums vēl ir kur augt, ko mācīties. Vēl jātrenējas un jātrenējas,” komentē Ralfs Sirmacis.

Artūrs Šimins: “Izvirzītos treniņa mērķus izpildījām. Bija patīkami braukt ar pilnpiedziņu. Esam guvuši vērtīgus kilometrus ziemas apstākļos. Tagad esam arī pieraduši pie lielāka ātruma, nekā braucot ar priekšpiedziņu. Tagad nevaram atslābt. Jau otrdien aizvadīsim divu dienu testus Igaunijā.”Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties