04.02.2015. 19:57
Krievijas biatlonists Antons Šipuļins pirms gaidāmā PK posma Čehijā izteicies, ka vēlētos sacensties ar Martēnu Furkadu finiša taisnē.

"Bija laiks uz pāris dienām aizbraukt mājās, kārtīgi patrenēties," Krievijas televīzijas kanālam "Rossija 2" pastāstīja Antons Šipuļins. "Domāju, ka tas dos gaidītos rezultātus, plus vēl arī emocionālais pacēlums no tā, ka pabiju mājās."

"Protams, Čehijā centīšos paveikt maksimumu," turpināja Šipuļins. "Daudzus gadus esmu pie trenējies un strādājis. Gribas pacensties arī ne tikai sevis dēļ, bet arī līdzjutēju dēļ. Jauktajā stafetē ceru uz kopēju finiša spurtu ar Martēnu Furkadu, lai varam pacīnīties. Ceru, ka komanda mums būs spēcīga, nepievils un nodos stafetes posmu līderpozīcijās."

Pasaules kausa kopvērtējumā Furkads ir pašreizējais līderis, bet Šipuļins ieņem trešo vietu, atpaliekot par 37 punktiem. Otrais ir Simons Šemps, savukārt pārējie biatlonisti no labāko trijnieka atpaliek jau visai patālu.

Šipuļina piesauktā jauktā stafete norisināsies parīt, 18:30 pēc Latvijas laika, bet nedēļas nogalē paredzētas sacensības sprintā un iedzīšanā. Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs šo posmu izlaidīs.

Izmantotie resursi:Антон Шипулин: «В смешанной эстафете хочу на...LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties