09.02.2017. 17:41

"Pilnībā esmu zaudējis cieņu pret Furkadu," pēc sacensībām Krievijas televīzijas kanālā Match TV sacīja Antons Šipuļins. "Cienu viņu kā sportistu, bet cilvēcīgi viņš uzvedas ļoti neglīti. Notrieca Loginovu – tas bija apzināti. Un kā viņš uzvedās finišā."

"Ja sevi uzskati par spēcīgu sportistu, tad tev ir jācīnās godīgi, nevis jāaizslēdz koridors. Varbūt tas atbilda noteikumiem, bet es šādi neuzvestos," pikts bija Šipuļins. "Pats neredzēju epizodi ar Loginovu, bet man par to pastāstīja. Man ar to bija pietiekami, jo redzēju, kā Furkads uzvedās distancē."

Kā ziņo Match TV, Furkads esot atvainojies par incidentu ar Loginovu, uzsverot gan, ka tā nebija tīša rīcība, bet gan tikai sagadīšanās. Konflikts starp Furkadu un krievu biatlonistiem turpinājās arī pēc sacensību beigām. Kad uz goda pjedestāla tika izsaukta Krievijas izlase, Furkads esot demonstratīvi pametis apbalvošanas ceremoniju, vēlāk tajā gan atgriežoties. Savukārt Šipuļins un Loginovs nepaspieda viņam roku.

Izmantotie resursi:https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...Trāpītava.com, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties