09.02.2017. 17:41

"Pilnībā esmu zaudējis cieņu pret Furkadu," pēc sacensībām Krievijas televīzijas kanālā Match TV sacīja Antons Šipuļins. "Cienu viņu kā sportistu, bet cilvēcīgi viņš uzvedas ļoti neglīti. Notrieca Loginovu – tas bija apzināti. Un kā viņš uzvedās finišā."

"Ja sevi uzskati par spēcīgu sportistu, tad tev ir jācīnās godīgi, nevis jāaizslēdz koridors. Varbūt tas atbilda noteikumiem, bet es šādi neuzvestos," pikts bija Šipuļins. "Pats neredzēju epizodi ar Loginovu, bet man par to pastāstīja. Man ar to bija pietiekami, jo redzēju, kā Furkads uzvedās distancē."

Kā ziņo Match TV, Furkads esot atvainojies par incidentu ar Loginovu, uzsverot gan, ka tā nebija tīša rīcība, bet gan tikai sagadīšanās. Konflikts starp Furkadu un krievu biatlonistiem turpinājās arī pēc sacensību beigām. Kad uz goda pjedestāla tika izsaukta Krievijas izlase, Furkads esot demonstratīvi pametis apbalvošanas ceremoniju, vēlāk tajā gan atgriežoties.

Savukārt Šipuļins un Loginovs nepaspieda viņam roku, un Krievijas izlases galvenais treneris Aleksandrs Kasperovičs uzskata, ka tā nebija pareiza rīcība: "Gribam redzēt, kas notika pēdējā stafetes maiņā. Vai Furkads tīšām nogāza Loginovu, vai kas - jātiek skaidrībā ar šo situāciju. Taču tas, ka Šipuļins un Loginovs nepaspieda Furkadam roku, nebija pareizi. Pēc ceremonijas ar visiem par to parunāsim."

Vēlāk cīņu finišā ar Šipuļinu komentēja arī Martēns Furkads: "Esmu priecīgs par šo sudraba medaļu, bija lieliska cīņa. Ņemot vērā mūsu soda apli, esmu apmierināts par to, ka ieguvām otro vietu. Pēc šaušanas sapratu, ka cīnīties par zeltu vairs nav iespējams, tādēļ ar Šipuļinu sāku spēlēt savu mīļāko spēli."

Izmantotie resursi:https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...https://www.sports.ru/biathlon/1048...Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties