26.01.2014. 13:37

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Līgums noslēgts uz 1+1,5 gadu, tomēr tā kā klubam draud izkrišana no augstākās divīzijas, tajā arī iekļauts punkts par laušanu, ja «Banik» nesaglabās vietu «Gambrinus» līgā.

«Šis ir pozitīvs pavērsiens manā karjerā. Esmu priecīgs, ka pievienojos «Banik», centīšos no visas sirds, lai attaisnotu kluba ticību maniem spēkiem,» izteicies Siņeļņikovs, kurš līdz šim pārstāvēja Latvijas komandu «Skonto». «No «Skonto» šķīros ne tādā veidā kā vēlētos, bet, neskatoties uz naudas problēmām, esmu klubam pateicīgs par visu, ko līdz šim esmu sasniedzis futbolā.»

Siņeļņikovs iepriekš bija viens no futbolistiem, kurš pārtrauca līgumu ar «Skonto» nesaņemtās algas dēļ, tāpēc Čehijas klubam varēja pievienoties kā brīvais aģents.

Kā ziņots, iepriekš šoziem uz iekļūšanu «Banik» rindās pretendēja divi citi Latvijas futbolisti Igors Tarasovs un Vladislavs Kozlovs, tomēr viņi par savu lietderību nespēja pārliecināt.

Pēc sezonas pirmās puses «Banik» ar 15 punktiem 16 spēlēs ieņem priekšpēdējo, 15. vietu, tomēr devītajai pozīcijai ir vien par diviem punktiem vairāk. 

Pagājušajā mēnesī uz Čehijas komandu «Teplice» no «Skonto» pārgāja Latvijas futbola izlases aizsargs Renārs Rode.Aglonas vidusskolas sporta halle Aglona, Daugavpils 6b, Aglonas p., Aglonas n., LV-5304
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties