30.04.2014. 08:11
Kanādiešu uzbrucējam Veinam Simondsam gūstot trīs vārtus, Filadelfijas "Flyers" Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) naktī uz trešdienu ar rezultātu 5:2 mājās apspēlēja Ņujorkas "Rangers", pirmās Stenlija kausa izcīņas kārtas sērijā panākot neizšķirtu (3-3).

25 gadus vecais Simondss, kuru 2007. gada draftā "Kings" izvēlējās ar 61. kārtas numuru, guva vārtus pirmajā trešdaļā, atklājot mača rezultātu, un pēc tam vēl divas reizes izcēlās otrajā trešdaļā, ļaujot "Flyers" panākt 4:0. Tas bija Simonsa pirmais "hat-trick" karjerā izslēgšanas spēlēs. Divus no vārtiem hokejists guva, komandai spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Savu ieguldījumu deva arī Simondsa vienaudzis un tautietis Stīvs Meisons, kurš apturēja pirmo 31 metienu pa saviem vārtiem līdz Karls Heigelins pēdējās trešdaļas 14. minūtē guva vārtus arī viesiem. Kopumā 2008. gada junioru pasaules čempions Meisons atvairīja 34 no 36 "Rangers" spēlētāju izdarītajiem metieniem. Henriks Lundkvists otros vārtos atvairīja 19 no 23 metieniem un pirms pēdējās trešdaļās tika nomainīts pret Kemu Talbotu.

Spēlē uzvaru ar 5:2 izcīnīja "Flyers", bet sērijā rezultāts nu kļuvis 3-3. Izšķirošais mačs norisināsies naktī uz rītdienu Ņujorkas "Madison Square Garden" arēnā. Reizi šajā sērijā "Flyers" jau uzvarējusi izbraukumā (otrajā sērijas mačā), un rīt mēģinās to paveikt atkal.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa