02.01.2015. 18:34
Spānijas futbola klubā Madrides "Atletico" 5. janvārī atgriezīsies komandas bijušais uzbrucējs Fernando Toress. Galvenais treneris Djēgo Simeone gan aicina būt pacietīgiem un negaidīt izcilu sniegumu jau no pirmajām minūtēm.

"Esmu priecīgs par viņa atgriešanos, tāds spēlētājs kā Fernando noteikti spēs palīdzēt mūsu komandai. Tas ir svarīgs papildinājums atbilstošā laikā – viņš pievienojas komandai, kas jau labu laiku ir veiksmīgi funkcionējošs mehānisms," par Fernando Toresa atgriešanos komandā izteicās Madrides "Atletico" galvenais treneris Djēgo Simeone.

"Fernando būs jācīnās par vietu sastāvā ar Antuānu Grjezmanu, Mario Mandžukiču un Raulu Himenesu. Tajā pašā laikā viņš nav nekāds komandas glābējs - es nesteigšos un nepieprasīšu maksimālo sniegumu jau no pirmās dienas. Viņam vajadzēs laiku, lai pierastu," piebilda argentīniešu speciālists.

"Fernando veicinās uzbrukuma dziļumu – kaut ko tādu, ko mēs nevarējām sasniegt ar Mandžukiču sastāvā. Toresa pievienošanās ļaus mums izspēlēt dažādākus uzbrukuma variantus," atzina Simeone.

Izmantotie resursi:Club Atlético de Madrid · Web oficial -...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties