20.08.2014. 12:44
Spānijas Superkausa pirmajā spēlē otrdien neizšķirti 1:1 cīnījās divi valsts futbola grandi Madrides «Real» un Madrides «Atletico».

• «Atletico» par Torresu piedāvā 16 miljonus eiro 2014. g. 22. jūlijs

Rezultātu cīņas 81. minūtē atklāja Kolumbijas zvaigzne Hamess Rodrigess, kuram tas bija pirmais vārtu guvums «Real» sastāvā. Divas minūtes vēlāk viesiem neizšķirtu panāca Rauls Garsija, un turpinājumā rezultāts vairs nemainījās.

Muskuļa savainojumā pirmo 45 minūšu laikā iedzīvojās «Real» līderis Krištianu Ronaldu, kura vietā laukumā līdz ar otrā puslaika sākumu devās tieši Rodrigess.

«Pateicoties mūsu gūtajiem vārtiem, atbildes spēlē iespējas vērtēju 50 pret 50. Līdzīgas iespējas ir, jo «Real» vienmēr gūst vārtus, tāpēc nedrīkstam nospēlēt bezvārtu neizšķirti,» Spānijas medijos citēts «Atletico» galvenais treneris Djego Simeone.

Atbildes mačs risināsies piektdien «Atletico» laukumā. Uzvarētājs tiek noteikts divu spēļu summā.

«Kontrolējām cīņas gaitu, spēlējām savā manierē, kā to parasti darām,» izteicās Simeone. «Cīņa izvērsās, kā mēs to gribam, nevis «Real» komanda.»