08.03.2015. 21:01
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs svētdien devītajā vietā noslēdza Kanādā notiekošo pasaules čempionātu daudzcīņā.

Svētdien Silovs izcīnīja astoto vietu 1500 metru sacensībās, distanci veicot minūtē un 45,71 sekundē. Labāko rezultātu sasniedza krievs Deniss Juškovs, kuram latvietis zaudēja 2,79 sekundes.

Pirms tam sestdien sportistiem bija jāsacenšas 500 metru distancē, ko Silovs veica 36,20 sekundēs, ieņemot desmito vietu. Tas bija par 1,22 sekundēm sliktāks rezultāts nekā uzvarētājam Denijam Morisonam no Kanādas. Pēc tam ātrslidotājus sagaidīja 5000 metru distancē, kur latvietis 24 dalībnieku konkurencē ieņēma 13.pozīciju, no uzvarētāja nīderlandieša Svena Krāmera atpaliekot par 17 sekundēm.

Trīs distanču summā Silovs iekrājis 109,958 punktus, sacensību noslēguma kopvērtējumā ierindojoties devītajā vietā, bet par līderi ar 107,310 kļuvis Juškovs.

Sacensības svētdien noslēgsies ar 10 000 metru sacensībām, tomēr tajā piedalīsies vien astoņi labākie sportisti.

Pērn Silovs pasaules čempionātā daudzcīņā izcīnīja 11.vietu, bet pirms tam viņš divus gadus pēc kārtas spēja gūt septītās pozīcijas. Tikmēr Eiropas čempionātā daudzcīņā viņš šogad tika pie septītās vietas.