29.01.2016. 18:21

, LSM.LV - Sports

Silovs finišēja pēc minūtes un 48,13 sekundēm, no uzvarētāja Krievijas ātrslidotāja Denisa Jusjkova atpaliekot 3,19 sekundes. Silovs distancē nodrošināja 21 punktu Pasaules kausa kopvērtējumā.

Ātrāki par Silovu bija arī divi B grupas dalībnieki, taču katrā grupā ir sava ieskaite un punktu uzskaites sistēma. A grupā startēja 20 ātrslidotāji. Silovs 1500 metru distances kopvērtējumā ar 73 punktiem ieņēma 15.vietu, bet visaugstāk ar 380 punktiem pakāpās Jusjkovs.

Silovs startēja arī 500 metros, kur B grupā ieņēma 34.vietu 39 dalībnieku konkurencē ar rezultātu 36,57 sekundes. Spēcīgākajā A grupā uzvarējušā krieva Pavela Kuližņikova rezultāts bija 34,71 sekunde.

Posma turpinājumā vīrieši sestdien sacentīsies 1000 metru un 5000 metru distancēs, savukārt svētdien vēlreiz paredzēts starts 500 metros un 1000 metros.

Stavangerā risinās Pasaules kausa piektais posms, bet martā Hērenvēnā, Nīderlandē vēl paredzēts sezonas fināls.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA