22.11.2015. 22:19
Latvijas ātrslidotājs Haralds Silovs ieguvis otro vietu slidojumā ar masu startu B grupā Pasaules kausa posmā Soltleiksitijā.

Haralds Silovs pirmajā sprintā slidojumā ar masu startu ieņēma trešo vietu, par to nopelnot vienu punktu, taču divos nākamajos palika ārpus trijniekā. Finišā viņam izdevās izraut otro vietu ar rezultātu 7:56.35 minūtes. No uzvarētāja Džoija Mantijas (ASV) Silovs atpalika par 0.37 sekundēm, bet trešās vietas ieguvēju Jū Hjungjunu apsteidza par 0.31 sekundi.

Par otro vietu B grupas 17 sportistu konkurencē Silovs ieguvis 19 Pasaules kausa ieskaites punktus. Pirmajā PK posmā viņš startēja A grupā un palika priekšpēdējā vietā, par ko saņēma četrus ieskaites punktus. Ar kopā izcīnītiem 23 punktiem viņš šobrīd ieņem 16. vietu šīs disciplīnas sezonas kopvērtējumā, tiesa, A grupas 24 sportisti savu slidojumu Soltleiksitijā vēl tikai aizvadīs.

Silovam līdz ar to šis PK posms Soltleiksitijā noslēdzies, bet nākamais paredzēts pēc divām nedēļām Vācijā.