11.01.2015. 00:44
Šodien Itālijas A Sērijā tika aizvadītas divas 18.kārtas spēles. AC “Milan” izbraukumā tikās ar “Torino”. Lai gan Turīnas klubs dominēja visu spēli, rezultātu spēja izlīdzināt vien 81.minūtē.

Milāna jau spēles trešajā minūtē izvirzījās vadībā. Kamils Gliks savā soda laukumā aiz krekla norāva Žeremiju Menezu, par ko tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu. Menezs to pārliecinoši realizēja - 0:1.

“Torino” bija divas ļoti labas iespējas rezultātu izlīdzināt, taču lieliski Milānas vārtos darbojās Djego Lopess. 31.minūtē Turīnas futbolista Mateo Darmiana raidījums ar galvu trāpīja pa vārtu stabu. Mājnice turpināja vairāk un bīstamāk uzbrukt, bet vienmēr precīzs viesu vārtos bija Lopess. Spēle sagriezās kājām gaisā, kad 45.minūtē Matia de Šiljo laukuma stūrī nespēja tikt galā ar Darmianu, nopelnot otru dzelteno kartīti. “Milan” treneris pēc palikšanas mazākumā, nomainīja Mbaju Niangu, laukumā sūtot Injacio Abati.

Otro puslaiku aktīvi sāka “Torino”, jau no pirmajām minūtēm metoties uzbrukumā, kamēr “Milan” spēleja nedisciplinēti, nopelnot vairākus soda sitienus uz saviem vārtiem. Izcilu iespēju Turīnas futbolisti izveidoja 61.minūtē, kad Džozefs Martinezs no pāris metriem nespēja raidīt bumbu vārtos. “Torino” ar visiem spēiem centās atspēlēties, iespiežot “Milan” savā laukuma pusē. 75.minūtē, iespējams, labākā izdevība spēle - Maksimovičs piespēlēja uz tālo stabu, bet Marko Benasi no gaisa sita garām.

Šķita, ka "Milan" no Turīnas varētu aizvest trīs punktus, taču 81.minūtē pēc stūra sitiena Gliks savu ar galvu raidīja bumbu Lopesa sargātajos vārtos (1:1). Lai arī kā “Torino” futbolisti censtos izraut uzvaru, rezultāts vairs nemainījās.

Citā spēlē “Sassuolo” ar rezultātu 1:1 cīnījās neizšķirti pret “Udinese”. Vārtus guva Simeone Zaza un Kirils Terau.

Savukārt vakar Milānas “Inter” paziņoja, ka ir panākta vienošanās ar Matio Kovačiču līdz 2019.gadam, pieliekot punktu spekulācijām, ka horvāts klubu varētu pamest. Futbolists pirms diviem gadiem no Zagrebas “Dinamo” pārcēlās uz itāļu klubu. “Inter” rindās Kovačičs aizvadījs 62 spēles, kļūstot par vienu no līgas talantīgākajiem jaunajiem futbolistiem.

“Es gribētu pateikties klubam un prezidentam par doto iespēju spēlēt. Esmu priecīgs un ceru, ka izdosies virzīties uz priekšu. Esmu gandarīts par jauno līgumu un domāju, ka mēs varam spēlēt tādā pašā līmenī kā 2010.gadā,” futbolists paziņoja kluba oficiālajā mājaslapā.

Galvenais treneris Roberto Mančīni uzskata, ka 20 gadus vecais spēlētājs var palīdzēt komandai sasniegt lielas lietas. “Ar šo darījumu “Inter” domā par savu nākotni, es uzskatu, ka futbolistam ir milzīgs potenciāls. Mēs visi esam ļoti priecīgi.”