13.12.2017. 21:58

Kazaņas “Unics” (5-3), spēlējot bez Mārtiņa Meiera, savā laukumā zaudēja Deivida Blata un Oskara Ernšteina trenētajai “Darussafaka Istanbul” (7-1) ar 75:79 (26:16, 12:16, 19:24, 18:23). Mājinieku rindās punktus guva tikai seši spēlētāji, tiesa, katrs sameta, minimums, 10 punktus.

Tatarstānas klubs ātri ieguva 10 punktu pārsvaru un atradās vadībā lielāko spēles daļu, taču otrajā puslaikā nespēja apturēt ciemiņu uzbrukumu. “Darussafaka” pēc pārtraukuma sameta 47 punktus, turklāt pieci viesu spēlētāji – Skotijs Vilbekins, Stentons Kids, Vils Kamingss, Džedžuans Džonsons un Džeimss Bells – cīņu pabeidza ar 10 un vairāk gūtiem punktiem.

Abas komandas ir kvalificējušās izslēgšanas spēlēm. “Darussafaka” jau garantējusi pirmo vietu A grupā – turku komanda uz otro vietu nevar noslīdēt pat gadījumā, ja pati zaudēs abās atlikušajās spēlēs, bet Zagrebas “Cedevita” izcīnīs trīs uzvaras. Savstarpējās cīņās labāk veicies horvātiem (1-1, -4), taču pagarinājumā gūtie punkti netiek ieskaitīti un tādējādi priekšroka dodama turkiem.

Itālijas virslīgas klubs “Trento” (4-4) viesojās pilsētā, kurā Latvijas valstsvienība 24. novembrī aizvadīja pirmo Pasaules kvalifikācijas spēli. Brauciens bija sekmīgs – ciemiņi pārspēja Bursas “Tofaš” (4-4) ar 91:79 (21:16, 25:26, 21:17, 24:20).

Ojārs Siliņš, par spīti četrām saņemtajām piezīmēm, aizvadīja labu spēli. Uzbrucējs 20:29 minūtēs guva sešus punktus (3p 2/4), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas aizsardzībā, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, bloķēja vienu metienu un nopelnīja lietderības koeficientu 6.

Grupas turnīra iznākums tiks atrisināts pēdējās divās kārtās – piecas komandas izcīnījušas pa vismaz četrām uzvarām katra. “Trento” sekmes ir pieklājīgas. Savstarpējos dueļos labi veicies pret Sanktpēterburgas “Zenit” (1-1, +11) un “Tofaš” (1-1, +9), taču zaudēts Lionas ASVEL (1-1, -2).

Vieglatlētikas klubs Viļāni, biedrība Kultūras laukums 9, Viļāni, Viļānu n., LV-4650