19.01.2014. 15:00
Janvāra trešās nedēļas nogalē Latvijas basketbolisti sacenšas dažādu Eiropas valstu nacionālajos čempionātos. Ojārs Siliņš ieguva labāko +/- rādītāju komandā, tomēr "Reggio Emilia" savā laukumā piedzīvoja pirmo neveiksmi sezonā.

“Grissin Bon Reggio Emilia” (8-8, #8) pirmo reizi sezonā piedzīvoja zaudējumu mājās, piekāpjoties “Cimberio Varese” (7-9, #12) basketbolistiem ar rezultātu 73:80 (16:14, 19:18, 25:21, 13:27). Pirms pēdējās ceturtdaļās laukuma saimniekiem bija septiņu punktu pārsvars – 60:53, taču galotnē Redžo aizsardzība nebija uzdevumu augstumos.

Uzbrucējs Ojārs Siliņš 18 minūtēs guva trīs punktus (2p 0/1, 3p 1/2), izcīnīja divas atlēkušās bumbas aizsardzībā, vienu reizi kļūdījās, bloķēja vienu metienu, saņēma vienu piezīmi. Pateicoties cīņai aizsardzībā, basketbolists ieguva labāko +/- rādītāju komandā 10 un nopelnīja lietderības koeficientu 2. Trešajā ceturtdaļā Siliņš nobloķēja Varēzes uzbrucēju Ahilu Polonāri (Achille Polonara).

”Reggio Emilia” spēles otrajā aplī: mājās pret “Varese” (0-2, -26), viesos pret “Montepaschi Siena” (+8), savā laukumā pret “Montegranaro” (-8), izbraukumā pret “Caserta” (+17), mājās pret “Brindisi” (-1), viesos pret “Pistoia” (+11), savā laukumā pret “Milano” (-21), izbraukumā pret “Virtus” (+10), mājās pret “Sassari” (-7), viesos pret “Cremona” (+18), savā laukumā pret “Roma” (-5), mājās pret “Pesaro” (+33), izbraukumā pret “Venezia” (+20), savā laukumā pret “Cantu” (-8), viesos pret “Avellino” (+23).

Izmantotie resursi:LegabasketLKL- Lietuvos krepšinio lyga

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana