18.12.2016. 01:03

“University of Mississippi” jeb “Ole Miss” (7-3) ceturtdien, 15. decembrī, savā laukumā uzvarēja “Murray State” vienību (5-6) ar 78:73 (43:31, 35:42). Justs Furmanāvičs uzvarētāju labā guva deviņus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

“Rebels” ceturtdienas vakarā saņēma arī nepatīkamu ziņu – elektromagnētiskā rezonanse (MRI) uzrādīja, ka jaunais centra spēlētājs Kārlis Šiliņš pārrāvis ceļgala priekšējās krusteniskās saites. Latvieša pirmā sezona NCAA basketbolā ir beigusies.

“Ole Miss” galvenā trenera palīgs Tods Abernetijs atzinīgi izteicās par Siliņu. “Treneris (Endijs Kenedijs) teica tā: ja Kārlis ietu vidusskolā Amerikā, viņš, bez šaubām, būtu Top-100 puisis sava auguma, prasmju un IQ dēļ. Tātad mēs tiekam pie labiem spēlētājiem.”

Šiliņš debijas sezonā laukumā tika 8 no 10 spēlēm, vidēji spēlējot 4,9 minūtes. Viņa rēķinā ir četri punkti, piecas atlēkušās bumbas, viens bloķēts metiens, viena pārķerta bumba un astoņas personiskās piezīmes.

“Boston College” 12. decembrī aizvadīja “2016 Under Armour Reunion” spēli, Ņujorkas “Madison Square Garden” arēnā pieveicot “Auburn” vienību ar 72:71 (43:39, 29:32). Džeroms Robinsons uzvarētāju rindās izcēlās ar 23 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām.

Ervīns Mežnieks netika pieteikts spēlei. Uzbrucējs šosezon izgājis laukumā trīs spēlēs, vidēji 2,7 minūtēs izdarot pa vienam neprecīzam metienam.

“Florida Gulf Coast University” (7-5) sestdien, 17. decembrī, Filadelfijā zaudēja “La Salle” (5-4) ar 80:84 (39:39, 41:45). Rendijs Feikners izgājis laukumā divās no 12 spēlēm, vidēji 4,5 minūtēs gūstot 3,0 punktus. Filadelfijā viņam pie vārda tikt neizdevās.

“Jacksonville University” (7-4) izbraukumā uzvarēja “Metro Atlantic Athletic Conference” pārstāvjus “Marist” (4-7) ar 85:64 (33:35, 52:29). Andris Misters piecās minūtēs guva trīs punktus (3p 1/1).

“University of Hawai” (4-5) savā laukumā 7. decembrī zaudēja “Ivy League” pārstāvei “Princeton” (3-4) ar 62:75 (23:43, 39:32). Zigmārs Raimo septiņās minūtēs izdarīja divus metienus (2p 0/1, 3p 0/1) un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu aizsardzībā.

“Southern Illinois” (6-5) savā laukumā 14. decembrī uzvarēja “Saint Louis” (3-7) ar 70:55 (30:32, 40:23). Rūdolfs Strādnieks spēlēja trīs minūtes, kuru laikā metienus pa grozu neizdarīja.

“Winthrop University” (6-3) sestdien, 17. decembrī, izbraukumā uzvarēja “Hampton” (2-8) ar 86:79 (39:40, 47:39). Raivis Ščerbinskis pagaidām pie spēlēšanas nav ticis.