12.02.2017. 18:44
Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš svētdien iemeta 16 punktus Vācijas čempionāta mačā, palīdzot Bonnas «Telekom Baskets» vienībai viesos ar 77:70 (11:17, 18:20, 23:16, 25:17) apspēlēt Fehtas «Rasta» vienību.

Vēl divas ar pusi minūtes pirms pamatlaika beigām rezultāts bija neizšķirts 64:64, bet atlikušajā laikā lieliski nospēlēja tieši Siliņš, pamanoties realizēt trīs tālmetienus.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 21 sekundi, kuru laikā grozā divus no trijiem divpunktu metieniem un četrus no astoņiem tālmetieniem.

Tāpat latvieša rēķinā bija trīs atlēkušās bumbas un trīs piezīmes. Cīņu viņš noslēdza ar 13 efektivitātes koeficienta punktiem.

Tieši Siliņš bija rezultatīvākais spēlētājs uzvarētājiem, bet 15 punktus pievienoja amerikānis Džošua Mejo, kurš 2011./12.gada sezonu aizvadīja Latvijas komandā «Liepājas Lauvas».

Vēlāk svētdien cita latvieša Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas «Brose» viesosies pie Frankfurtes komandas «Fraport Skyliners».

Bundeslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 20 uzvarām 20 spēlēs ir Ulmas «Ratiopharm» komanda, kam ar 18 uzvarām 19 cīņās seko «Brose».

Savukārt «Telekom Baskets» ar desmit panākumiem 18 dueļos atrodas septītajā pozīcijā.

Iepriekš šonedēļ Siliņš guva 12 punktus Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas kausa astotdaļfināla pirmajā spēlē, palīdzot «Telekom Baskets» ar 91:72 droši pārspēt Somijas klubu Joensū «Kataja Basket».