26.12.2013. 21:24

Redžio di Emīlijas «Grissin Bon» komanda izbraukumā ar 99:66 sagrāva Pezāro «Victoria Libertas», bet Siliņš guva 23 punktus, kas ir viņa karjeras rezultatīvākais sniegums A sērijā

Jaunais latviešu basketbolists realizēja piecus no pieciem trīspunktu metieniem, trīs no trim divpunktu metieniem un divus no diviem soda metieniem, sasniedzot 100% metienu precizitāti, kā arī izcīnīja divas atlēkušās bumbas un izdarīja divas rezultatīvas piespēles.

Atgādinām, ka pagājušo svētdien Siliņš mačā pret Romas «Acea» (67:72) guva 15 punktus, kas tobrīd bija viņa karjeras rekords A sērijā.

Tikmēr cits latvietis Ernests Kalve guva piecus punktus, tomēr viņa pārstāvētā Kremonas «Vanoli» ar 66:81 izbraukumā piekāpās ULEB Eirolīgā spēlējošajai Milānas «EA7 Emporio Armani».

Kalve šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā iemeta vienīgo izpildīto divpunktu metienu un arī vienīgo tālmetienu. Latvietis izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, bet arī pamanījās nopelnīt piecas piezīmes, tiekot pie četriem efektivitātes koeficienta punktiem.

Tā kā Kalve spēlēja gandrīz tikai pirmajā ceturtdaļā, laikā kamēr viņš atradās laukumā «Vanoli» iemeta par 13 punktiem vairāk nekā ielaida, kas bija pārliecinoši labākais rādītājs komandā.

Čempionāta kopvērtējumā «Grissin Bon» ar sešām uzvarām 12 spēlēs noslēdz labāko astotnieku, bet «Vanoli» ar diviem panākumiem joprojām atrodas pēdējā, 16. vietā.