21.02.2015. 21:35
Otro gadu pēc kārtas basketbolistu Ojāra Siliņa un Artūra Strautiņa pārstāvētā "Grissin Bon Reggio Emilia" vienība Itālijas kausa izcīņā basketbolā apstājās pusfinālā - sestdien mačā par tikšanu finālā emīlieši Desio pilsētā notiekošajā "Final Eight" turnīrā ar 65:77 atzina "Dinamo Banco di Sardegna Sassari" pārākumu.

Piektdienas vakarā "Reggio Emilia" uzveica "Dolomiti Energia Trento" (80:77), bet pusfinālā pretī nāca pagājušā gada kausa ieguvēja un pēdējā Superkausa ieguvēja "Dinamo Banco di Sardegna Sassari", kas šosezon spēlēja ULEB Eirolīgā. Pēc līdzīga spēles sākuma izšķiroši izrāvienu Sasari komanda veica trešās ceturtdaļas vidū, kad guva septiņus punktus pēc kārtas un vēlāk pirmoreiz sasniedza un pārsniedza desmit punktu pārsvaru (57:46). Atgūties Redžo basketbolisti vairs nemācēja, piedzīvojot zaudējumu ar 65:77.

Ojārs Siliņš sāka spēli pamata pieciniekā, spēlēja 28 minūtes, guva divus punktus (2p. 1/3, 3p. 0/4), izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, pārtvēra trīs bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pieļāva divas kļūdas un saņēma vienu piezīmi. Cits latvietis Artūrs Strautiņš spēlei bija pieteikts, tomēr laukumā nedevās.

Uzvarētājiem 16 punktus iemeta Polijas izlases amerikāņu aizsargs Deivids Logans, bet 15 punkti Džeromam Daisonam. "Reggio Emilia" rindās rezultatīvākais bija lietuviešu veterāns Rimants Kaukēns, kurš iemeta 21 punktu, bet Andrea Činčarīni 16 punkti un sešas piespēles.

Redžo komanda iemeta tikai trīs no 26 tālmetieniem jeb 11,5%.

Rītvakar "Dinamo Sassari" finālā tiksies ar Milānas "EA7 Emporio Armani" un "Enel Brindisi" dueļa uzvarētāju.

Nākamo A sērijas spēli "Reggio Emilia" aizvadīs nākamajā svētdienā, kad Milānā tiksies ar Itālijas čempioni "Emporio Armani".

Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA