31.05.2015. 18:12
Latvijas basketbolistu pārstāvētie klubi maija pēdējās nedēļas nogalē aizvadīja "play-off" spēles Itālijā un Lietuvā. Ojāram Siliņam neizdevās gūt punktus pirmajā pusfināla spēlē Venēcijā. Kaspars Vecvagars un Kauņas "Žalgiris" nonāca divu uzvaru attālumā no septiņpadsmitā titula.

“Grissin Bon Reggio Emilia” izbraukumā “Taliercio” zālē zaudēja regulārās sezonas vicelīderiem “Umana Venezia” ar rezultātu 70:87 (21:21, 17:17, 20:29, 12:20). Pusfināla sērijā līdz trīs uzvarām Redžo basketbolisti nonākuši iedzinēju lomā ar 0-1.

Ojārs Siliņš 21 minūtē izdarīja divus metienus (2p 0/1, 3p 0/1), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas aizsardzībā, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, divas reizes kļūdījās, vienu reizi pārkāpa noteikumus, ieguva +/- rādītāju -6 un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Rimants Kaukēns izcēlās ar 14 punktiem. Andrea Činčarīni un Dreiks Dīners pievienoja pa 11 punktiem katrs. Venēcijas rindās Džefs Vidžāno iemeta 4 no 5 tālmetieniem un guva 17 punktus. Deivids Duļķis spēlēja divas minūtes.

“Milano” un “Sassari” duelis sāksies svētdienas vakarā.

Kauņas “Žalgiris” pirmajās divās finālspēlēs ierobežoja Viļņas “Lietuvos rytas” labākos metējus Martinu Geceviču un Ģediminu Oreliku. Ceturtdien “zaļie” savā laukumā bija pārāki ar 73:66, bet svētdien Viļņā pieveica Sanda Buškevica trenēto komandu ar 78:62.

Saspēles vadītājs Džeimss Andersons uzvarētāju labā izcēlās ar 24 punktiem. Artūrs Milaknis pievienoja 13 punktus, savukārt Pauļus Jankūns un Roberts Javtoks guva pa astoņiem punktiem katrs. Billijs Beirons atbildēja ar 20 punktiem.

Kaspara Vecvagara pārstāvētais klubs sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījies vadībā ar 2-0. Nākamās spēles notiks 3. jūnijā Kauņā un 6. jūnijā Viļņā.

Izmantotie resursi:LegabasketLKL | Lietuvos krepšinio lyga

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa