21.05.2015. 23:57
Itālijas A sērijas ceturtdaļfinālā pēc iespaidīgas izglābšanas spēlē Ojāra Siliņa ''Reggio Emilia'' sērijas otrajā spēlē pret ''Enel Brindisi'' vāji nospēlēja ceturtajā ceturtdaļā un zaudēja spēli savā laukumā ar 71:73. Latviešu uzbrucējam starta piecnieks, bet ļoti pieticīga spēle.

Regulāro turnīru Siliņa ''Reggio'' noslēdza trešajā vietā, kas ceturtdaļfinālā jeb izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā pretī deva sesto vietu ieguvušo ''Enel Brindisi''. Ojāra pārstāvētā komanda pirmajā spēlē neticamā veidā atspēlēja 23 punktu deficītu un galotnē uzvarēja ar divu punktu pārsvaru (78:76), Siliņam spēlē gūstot divus punktus.

Arī šovakar spēlē netrūka spriedzes, jo viss izšķīrās ceturtajā ceturtdaļā. Pēc puslaika tablo vēstīja trīs punktu pārsvaru viesiem (28:31), bet ''Reggio'' aizvadīja lielisku trešo ceturksni, ieliekot labus pamatus uzvarai arī visā spēlē - 49:43. Ja pirmās 30 minūtes ar mājinieku aizsardzību viss bija kārtībā, tad ceturtā ceturtdaļa bija katastrofa - komanda ielaida 31 punktu un zaudēja spēli ar 71:73.

Siliņš izgāja savas komandas pamatsastāvā, bet laukumā kopumā pavadīja 17 minūtes. Šajā laikā uzbrucējs neizmeta nevienu pustālo metienu, aizmeta garām divus tālmetienus un realizēja vienu no diviem soda metieniem. Latvietim arī divas bumbas zem groziem aizsardzībā un divas personīgās piezīmes.

Pusfinālā iekļūs komanda, kas uzvarēs trīs spēlēs. Nākamā spēle jau 23. maijā pretinieku laukumā pulksten 21:45 pēc Latvijas laika.

Izmantotie resursi:legabasket.it

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa