19.01.2015. 12:31
Latvijas sieviešu futbola izlase pārbaudes spēlē Rīgā ar 2:1 pārspēja Lietuvas čempionvienību "Gintra Universitetas".

Gatavojoties aprīlī paredzētajam 2017.gada UEFA Eiropas sieviešu futbola čempionāta kvalifikācijas turnīram, Latvijas sieviešu futbola izlase (galvenais treneris - Didzis Matīss) sestdien, 17.janvārī, Skonto hallē, Rīgā notikušajā pārbaudes spēlē tikās ar vairākkārtējām Lietuvas čempionēm FK "Gintra Universitetas".

Spēles pirmajā puslaikā pēc viesu komandas futbolistes (Rasa Imanalijeva) gūtajiem Latvijas sieviešu futbola izlase nonāca zaudētājos ar 0:1. Turpretim otrajā puslaikā valstsvienība spēja parādit raksturu un lauzt spēles gaitu, galarezultātā izcīnot uzvaru pār principiālo pretinieku ar rezultātu 2:1 (0:1). Latvijas izlases rindās otrajā puslaikā izcēlās Elīze Spruntule un Renāte Fedotova.

Kā informējis valstsvienības galvenais treneris Didzis Matīss, kalendārais plāns Latvijas sieviešu futbola izlasei 2015.gada janvāra menesī iekļauj fizisko un tehnisko treniņu regulāru organizēšanu Rīgā (nodarbības jau notiek gan S/N "Arkādija", gan arī Rīgas Olimpiskajā futbola hallē). Vairākas pārbaudes spēles, kā arī regulāri kopīgi treniņi Latvijas izlases kandidātēm paredzēti arī februārī, savukārt marta vidū komanda plāno doties uz starptautisku turnīru ārzemēs.

FK „Gintra-Universitetas” ir pašreizējās Lietuvas sieviešu futbola līgas čempiones, savukārt 2014./2015.gada UEFA Sieviešu čempionu līgas turnīrā šī Lietuvas pilsētā Šauļos bāzētā komanda spēja iekļūt turnīra sešpadsmitdaļfinālā jeb starp Eiropas 32 spēcīgākajām sieviešu futbola klubiem.