01.11.2017. 12:00

Uz turnīru Nitrā izlases galvenais treneris Jurijs Fedulovs ved 20 florbolistes - divas vārtsardzes, sešas aizsardzības spēlētājas un 12 uzbrucējas. Četras meitenes (Diāna Isjomina, Līga Garklāva, Evelīna Garbare un Lauma Višņevska) ikdienā spēlē Norvēģijas, Šveices un Zviedrijas līgās. ELVI florbola līgu sievietēm šajā turnīrā pārstāvēs sešas Kocēnu "Rubenes" florbolistes, pa trim spēlētājām būs no "NND Rīga", Cēsu "Lekringa" un FK "Ķekava", bet viena - no "Ķekavas Bulldogs".

Sešu nāciju turnīrā Slovākijā, kas notiks no 4. līdz 5. novembrim, kopā ar latvietēm par uzvaru cīnīsies arī polietes, slovākietes, vācietes, norvēģietes un dānietes. Latvijas izlase būs vienā apakšgrupā ar Slovākijas un Polijas valstsvienību. Piektdien, 3. novembrī, latvietes krustos nūjas ar polietēm, spēlē notiks pulksten 16.00 (pēc Latvijas laika), bet sestdien, 4. novembrī, pulksten 10.00 - ar mājiniecēm slovākietēm. Tām komandām, kas kvalificēsies pusfinālam, jau sestdien būs jāaizvada vēl pa vienai spēlei. Svētdien, 5. novembrī, turnīrā notiks spēles par 5., 3. un 1. vietu.

Pasaules čempionātā, kas notiks Bratislavā, Latvijas izlase ielozēta vienā apakšgrupā ar somietēm, norvēģietēm un čehietēm. Somijas izlase ir pašreizējā pasaules vicečempione, Čehijas valstsvienība iepriekšējā pasaules čempionātā ierindojās 4. vietā, bet norvēģietes ieņēma tikai 9. vietu. Latvietes jau divus čempionātus pēc kārtas izcīnīja augsto 5. vietu.

Latvijas sieviešu izlases kandidātes:

Galvenais treneris: Jurijs FedulovsTreneris: Jānis InģistsMediķe: Lilita LazdiņaEkipējuma menedžeris: Arsenijs PotapovsIzlases menedžere: Dace Grizāne

Izmantotie resursi:Latvijas Florbola savienība » LV »...get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties