21.10.2017. 20:51

Abas komandas pirms spēles bija iespējušas piecu uzvaru sēriju, taču bija skaidrs, ka šovakar vismaz vienai no šīm komandām sērija beigsies.

Mača rezultātu ar precīzu raidījumu 33. sekundē atklāja jēkabpiliete Kristīne Dzenīte. Turpinājums priekš mājiniecēm gan vairs nebija tik sekmīgs, jo jau drīz vien "Stopiņu NHK" guva trīs bezatbildes vārtus, panākot 3:1. Jo tālāk virzījās pirmais puslaiks, jo tālāk atrāvās viešņas - 11. minūtē pārsvars sasniedza četrus vārtus (7:3), kamēr 19. minūtē tas bija jau +5 (11:6), bet pēc 5:1 izrāviena puslaika beigās - 17:10.

Otrās 30 minūtes viešņas iesāka ar diviem vārtiem pēc kārtas, kas Latvijas čempionēm iegūt rekordlielu pārsvaru - 19:10. Tomēr tad savu atspēlēšanos sāka "Jēkabpils SS" handbolistes. Tās kulminācija tika sasniegta līdz ar Simonas Ārmanes gūtajiem vārtiem 57. minūtē, kas mājinieces pietuvināja līdz nieka vienu vārtu atstatumam - 26:27. Tas gan bija arī pēdējais jēkabpiliešu precīzais raidījums šovakar, "Stopiņu NHK" nosargājot pārsvaru un izcīnot panākumu ar rezultātu 29:26.

Rezultatīvākā ar astoņiem vārtu guvumiem bija mājiniece Gita Kaulakane, kamēr stopiņiete Lana Nikolajeva un jēkabpiliete Simona Ārmane abas guva pa septiņiem vārtiem.

Jēkabpils SS - Stopiņu NHK 26:29 (10:17)Jēkabpils SS: Kaulakane 8, Ārmane 7, Damenauska 4/1, Lapsa 3, Dzenīte 3, Minova 1.Stopiņu NHK: Nikolajeva 7, Seržante 6/2, Asare 5, Sergejeva 5/1, Fenogenova 3, Zālīte 2, Ozoliņa 1.

Izmantotie resursi:Latvijas Handbola federācija - Handball.lv

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]