29.03.2014. 15:14
Par Latvijas Florbola čempionāta sieviešu 1.līgas bronzas medaļniecēm kļuvušas Kocēnu komandas "Rubene-1" florbolistes, kuras šodien savā laukumā ar 9:2 uzvarēja komandu "Krustpils". Kocēniešu labā četrus vārtus guva Juta Muravska.

Šodien Kocēnu sporta namā spēli par sieviešu 1.līgas bronzas godalgām aizvadīja abas pusfināla neveiksminieces – vietējā "Rubene-1", kas sērijā ar 1:2 piekāpās LiepU florbolistēm, un "Krustpils", kas ar tādu pašu rezultātu atzina "Rīgas Lauvu" pārākumu. Izšķirošo cīņu labāk uzsāka kocēnietes, kuras gan atklāja rezultātu (1:0), gan arī uzvarēja pirmo periodu – 4:2. Arī mača turpinājumā pārsvars bija mājinieču pusē, kuras otrajā trešdaļā panāca 5:2, bet pēdējā ar četriem precīziem metieniem pamatīgi nostiprināja savu pārākumu – 9:2. Krustpilietes pēdējos divos periodos pie vārtu guvuma tā arī vairs netika.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīta Elizabete Pavlovska, kura izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli. Rezultatīvākās bronzas medaļnieču sastāvā bija Juta Muravska, kuras kontā četri goli, Laura Gaugere ar trim vārtu guvumiem, kā arī Lāsma Mangule un Rebeka Laure, kurām pa diviem punktiem. Par labāko starp krustpilietēm atzina vārtsardzi Alisi Lakiju Širvi, kura atvairīja 42 no 51 pretinieču metiena.

Metienu attiecība:51:29 (20:8, 16:8, 15:13)Rezultatīvākās:"Rubene-1" – Juta Muravska 4 (4+0), Laura Gaugere 3 (3+0), Lāsma Mangule 2 (1+1), Rebeka Laure 2 (0+2), Karīna Fatejeva 1 (1+0), Zane Justamente 1 (0+1), Nora Zvirbule 1 (0+1), Elizabete Pavlovska 1 (0+1), Madara Gaile 1 (0+1)."Krustpils" – Kate Gārde 1 (1+0), Jekaterina Jekaraševa 1 (1+0).

Izmantotie resursi:floorball.lv