30.11.2014. 15:11

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Divnieku konkurencē sprinta sacensībās uzvarēja vācieši Toni Egerts/Saša Benekens ar rezultātu 31,396 sekundes. Otro vietu ieguvušie mājinieki Peters Pencs/Georgs Fišlers atpalika 0,088 sekundes, bet trešie bija Tobiass Vendls/Tobiass Arlts kuri saviem tautiešiem uzvarētājiem zaudēja 0,143 sekundes. Šici no Egerta/Benekena atpalika 0,190 sekundes.

Savukārt Tīruma 0,294 sekundes zaudēja uzvarētājai Natālijai Geizenbergerei, kura finišēja pēc 31,396 sekundēm. Ātrākas par Tīrumu bija arī Tatjana Hifnere, Anke Višņevski un Dajana Eitbergere.

Vīriešu konkurencē Latvija sprinta sacensībās nebija pārstāvēta. Gan Geizenbergere, gan Egerts/Benekens Īglsā palika nepārspēti arī Pasaules kausa sacensībās.

Sprinta kausa izcīņā sezonā paredzētas trīs sacensības, kas risināsies arī pēc divām nedēļām Kalgari, Kanādā, un februāra otrajā pusē Altenbergā, Vācijā. Sprinta kausa posmos dalībnieki gūst ieskaites punktus, ko arī iekļauj Pasaules kausa kopvērtējumā. Katrā disciplīnā tiesības startēt ir tikai pa 15 labākajiem attiecīgajā Pasaules kausa posmā. Laureātus noteiks arī visu sprinta posmu kopvērtējumā.

Atšķirībā no Pasaules kausa sacīkstēm sprinta braucienos laika uzskaiti braucējam sāk apmēram 100 līdz 150 metru pēc starta. Spēkā ir arī vairāki citi ierobežojumi starta zonā.

Jau vēstīts, ka Pasaules kausa posma sacīkstēs gandrīz vasarīgos laikapstākļos sestdien Elīza Tīruma izcīnīja 8.vietu, turpretim Ulla Zirne un Kendija Aparjode sadalīja attiecīgi 18. un 19.vietu. Divnieku sacensībās Andris un Juris Šici ierindojās 11.vietā, lai gan pēc pirmā brauciena bija ceturtie. Otrs Latvijas divnieks Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš pirmajā braucienā nokrita. Vīriešu konkurencē labākais Latvijas izlasē svētdien bija 16.vietu dalījušais Inārs Kivlenieks, savukārt Kristaps Mauriņš un Artūrs Dārznieks ierindojās attiecīgi 23. un 26.vietā. Riks Kristens Rozītis ieņēma 18.vietu pēc pirmā brauciena un bija Latvijas komandā līderis, taču otrajā braucienā viņš nokrita.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties