05.01.2017. 14:08
Latvijas kamaniņu sporta divnieks Juris un Andris Šici ceturtdien sniegotajā Kēnigszē trasē izcīnīja sesto vietu Pasaules kausa (PK) izcīņas piektajā posmā, kas vienlaikus ir arī Eiropas čempionāts, kamēr Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš pēc pirmā brauciena bija ceturtie, bet otrajā braucienā krita.

Pilna vērsija:

, apollo.lv, Sports

Šici pirmajā braucienā bija devītie, bet otrajā uzrādīja ceturto ātrāko laiku, kas ļāva pakāpties uz sesto pozīciju. Savukārt Eiropas čempionāta ieskaitē brāļi ierindojās piektajā vietā. Goda pjedestālu aizņēma tikai Vācijas divnieki, bet par čempioniem kļuva Tobiass Vendls un Tobiass Ārlts.

Tikmēr Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs Pasaules kausa ieskaitē bija 14.pozīcijā, bet Eiropas čempionātā viņiem 11.vieta.

Šici Vendlam un Ārltam divu braucienu summā zaudēja 1,323 sekundes. Pie sudraba godalgām tika pērnās sezonas pasaules vicečempioni un Eiropas čempioni Toni Egerts un Saša Benekens, kuri saviem tautiešiem zaudēja septiņas sekundes simtdaļas. Savukārt bronzas medaļu ieguva Robins Johaness Gīke un Dāvids Gamme, kuri Latvijas divnieku apsteidza par 0,541 sekundi.

Tikmēr Putins un Marcinkēvičs pirmajā braucienā ieņēma 15.vietu, bet otrajā braucienā Latvijas jaunais divnieks bija 13.pozīcijā, kas summā deva 14.vietu. Savukārt Gudramovičs un Kalniņš pirmajā braucienā bija ceturtie un no goda pjedestāla atpalika par 0,105 sekundēm, bet otrajā braucienā latvieši krita, kas neļāva turpināt cīņu par medaļām

Vēlāk dāmām pirmais brauciens sāksies plkst.15.20, bet otrajam brauciens starts tiks dots plkst.16.40. Sacensības tiešraidē varēs vērot kanālā «Best4Sport TV».

Latviju šajās sacensībās pārstāvēs Elīza Cauce un Ulla Zirne, kuras Nāciju kausā ieņēma attiecīgi otro un astoto pozīciju. Savukārt Kendija Aparjode ierindojās 13.vietā, paliekot pirmā aiz strīpas.

Piektdien Eiropas čempioni tiks noskaidroti vīru konkurencē un komandu stafetē.

Savukārt nākamajā nedēļas nogalē Pasaules kausa sestais posms tiks aizvadīts Siguldā. Pēc tā mēneša beigās Īglsā (Austrija) sekos pasaules čempionāts, bet februārī trīs Pasaules kausa posmi notiks arī Oberhofā, Phjončhanā un Altenbergā.

Sezonas pirmajos četros posmos no Latvijas kamaniņu braucējiem uz goda pjedestāla reizi tika vien brāļi Andris un Juris Šici, kuri ASV trasē Pārksitijā bija otrie divnieku sacensībās.Dartija, sporta un atpūtas kooperatīvā sabiedrība Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties