01.10.2013. 16:54

Rīgas «Dinamo» un Novosibirskas «Sibirj» 4:1 (2:1, 1:0, 1:0). Hosa (Polāks, Vilsons, 4), Hosa (Vilsons, Reķis, 20), Ozoliņš (Vilsons, 21, vair.), Vilsons (Polāks, Ozoliņš, 47, vair.); Butuzovs (Karavajevs, Saņņikovs, 12).Vārtsargi: Sedlāčeks (23/22); Gaidučenko (31/27).Soda minūtes: 6-6.

Trešajai izbraukuma spēlei «Dinamo» treneri pieteikuši 22 spēlētājus - divus vārtsargus, septiņus aizsargus un 13 uzbrucējus. Mikaelu Telkvistu vārtos nomainījis Jakubs Sedlāčeks, bet rezerves vārtsargs kārtējo reizi ir Rihards Cimermanis.

Spēli aktīvāk iesāka laukuma saimnieki un pirmajās divās minūtēs «Sibirj» hokejistiem bija divas labas iespējas atklāt rezultātu, taču Sedlāčeks vārtus nosargāja. Ceturtajā minūtē vārtu priekšā nepiesegts palika Marsels Hosa un slovāku uzbrucējs panāca 1:0 viesu labā.

Perioda vidū Oskars Cibuļskis nopelnīja noraidījumu, taču mājinieki nespēja realizēt skaitlisko vairākumu un rezultāts palika nemainīgs. Tomēr nedaudz vēlāk Sedlāčeks neredzēja metienu un Vladimirs Butuzovs guva pirmos vārtus «Sibirj» komandai - 1:1. Trešdaļas pēdējā minūtē kļūdījās arī mājinieku vārtsargs Sergejs Gaidučenko, kurš Kaila Vilsona raidīto ripu atsita partnerim, tomēr pirmais pie tās bija Hosa un atjaunoja viesu pārsvaru - 2:1.

Otrā trešdaļa «rīdziniekiem» iesākās ļoti veiksmīgi, jo izdevās iegūt vairākumu, kuru jau perioda 52. sekundē pēc Vilsona piespēles no aizvārtes realizēja Sandis Ozoliņš - 3:1. Turpinājumā pēc strīdīga Pujaca noraidījuma viesi palika mazākumā, taču prata nosargāt vārtus drošībā. Trešdaļas otrajā pusē «Dinamo» vēlreiz palika četratā, taču «Sibirj» vairākumā paši pārkāpa noteikumus. Latvijas komanda vairāk par minūti spēlēja vairākumā, kurā divas lieliskas iespējas izcelties bija Ščehuram, taču mājiniekus glāba veiksme un vārtu stabiņš.

Trešā perioda ievadā ripa trāpīja pa «Dinamo» komandas vārtu stabiņu, bet 7. minūtē viesiem izdevās gūt ceturtos vārtus, kad tika realizēts skaitliskais vairākums un vārtu guvumu ieskaitīja Kailam Vilsonam - 4:1.