17.10.2014. 21:57
Aleksandra Macijevska trenētā "Laima" vienība šodien Liepājā ar 1:3 piekāpās Dānijas "Herlev Hornets". Vienīgos Latvijas komandas rindās vārtus guva Agnese Apsīte.

Liepājā notiekošajā apakšgrupas turnīrā "Laima" pirmajā spēlē spēkojās ar Dānijas komandu "Herlev Hornets". Diemžēl jau pirmajā periodā tika ielaizti divi vārti, turklāt trešdaļas pēdējo piecu minūšu laikā.

Otrajā periodā tiesneši piesprieda "Laima" vienībai četrus noraidījumus pēc kārtas, taču dānietēm neizdevās izmantot nevienu. Rezultāts gan mainījās 50. minūtē, kad "Laima" nokļuva jau trīs vārtu iedzinējos, bet mača izskaņā Agnese Apsīte pēc Lailas Trigubovas-Dekmeijeres un Aijas Apsītes piespēlēm guva goda vārtus. "Laima" vārtsardze Evija Tētiņa atvairīja 42 no 45 metieniem, taču no zaudējuma 1:3 tas neglāba.

Dienas pirmajā spēlē Liepājā "Jordal Oslo" ar 4:1 pieveica Spānijas " Majadahonda". Nākamā spēle "Laima" hokejistēm paredzēta jau rīt 18:00 pret norvēģietēm, bet turnīrs tiks noslēgts pret Spānijas komandu svētdien 16:30. Visas spēles tiešraidē varēs vērot arī portālā Sportacentrs.com

Nākamajā kārtā iekļūs grupas uzvarētāja, taču labas izredzes ir arī otrajā vietā palikušajai komandai - pavisam Čempioņu kausā ir četras apakšgrupas, un tālāk tiks trīs labākās otro vietu ieguvējas.