10.06.2016. 09:03
Sanhosē Sharks komanda ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 4:2 (3:2, 0:0, 1:0) pārspēja Pitsburgas Penguins vienību un pagarināja finālsēriju cīņā par Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausu.

Finālsērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām joprojām vadībā ir Penguins, kas pēc piedzīvotā zaudējuma ir priekšā ar 3-2.

Sharks jau mača pirmajās trijās minūtēs guva trīs vārtus, kad pa reizei ar precīzu metienu izcēlās Brents Bērnss un Kutūrs.

Divas minūtes vēlāk Penguins jau panāca neizšķirtu. Vispirms skaitliskajā vairākumā vārtus guva Jevgēņijs Malkins, bet pusminūti vēlāk precīzs bija Karls Hāgelins.

Pirmā perioda beigu daļā Melkers Kārlsons atguva vadību Sharks komandai. Savukārt punktu šai cīņai pielika Džo Pavelskis, kurš mača pirmspēdējā minūtē guva ceturtos vārtus Sanhosē vienības labā.

Teicamu spēli aizvadīja Sharks vārtsargs Martins Džonss, kurš atvairīja 44 pretinieku metienus.

Penguins komanda tiecas pēc sava pirmā NHL čempiontitula kopš 2009.gada, bet "Sharks" Stenlija kausa finālu sasniegusi pirmoreiz kluba vēsturē.

Finālsērijas nākamā spēle svētdien notiks Sharks laukumā. Savukārt septītais mačs, ja tāds būs nepieciešams, risināsies nākamajā trešdienā Pitsburgā.

Zīmīgi, ka Penguins visas trīs reizes (1991., 1992. un 2009.gadā) Stenlija kausu ieguva pēc uzvaras pretinieku laukumā.

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933