22.09.2013. 20:38
Ar pagājušās sezonas uzvarētājas RSU un vicečempiones "Rubenes" savstarpēju maču šovakar Rīgas Olimpiskajā sporta centrā startēja Latvijas Florbola čempionāta sieviešu Virslīgas turnīrs. Sīvā cīņā ar 5:3 uzvarēja Kocēnu "Rubene", kuras rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Lāsma Mangule.

Sieviešu Virslīgā pirmos vārtus jaunajā sezonā guva Santa Torstere, kura jau mača otrajā minūtē vadībā izvirzīja RSU – 1:0. Pirmā perioda vidū ar precīzu metienu atbildēja kocēniete Lāsma Mangule – 1:1, tāds rezultāts bija arī brīdī, kad abas komandas devās pārtraukumā. Otrās trešdaļas vidū vadībā vēl izdevās izvirzīties rīdziniecēm (2:1), bet tad trīs vārtus pēc kārtas guva "Rubenes" florbolistes – 4:2. Pēc otrā perioda viešņas atradās vadībā ar 4:3. Pēdējā periodā tika gūti tikai vieni vārti – uzbrukumā jau otro reizi izcēlās kocēniete Lāsma Mangule, nodrošinot "Rubenei" uzvaru ar 5:3.

Uzvarētāju rindās par labāko spēlētāju tika atzīta divu vārtu autore Lāsma Mangule, ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Edīte Bankava. Labākās spēlētājas gods RSU rindās tika Līgai Cebulei, kuras kontā viena rezultatīva piespēle. "Rubene" pa pretinieču vārtiem izdarīja 31 metienu, bet mājinieces atbildēja ar 23 raidījumiem.

Izmantotie resursi:floorball.lv

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa