21.11.2017. 23:45

Tiešo konkurentu cīņā par pirmo vietu grupā "Liverpool" izbraukumā pret "Sevilla" būtu derējis arī neizšķirts, taču 30. minūtē rezultāta tablo vēstīja jau 3:0 viesu labā. Pirmie divi vārti tika gūti ļoti līdzīgā manierē. Koutinju izpildīja stūra sitienu no labās malas, kāds no spēlētājiem (attiecīgi Žoržinju Veinaldums un Robertu Firmīnu) bumbu novirzīja uz tālo stabu, kur tālāk sekoja precīzs sitiens (Firmīnu un Sadio Manē). Savukārt 30. minūtē soda laukumā ielauzās Manē, kura sitienu atvairīja Serhio Riko, bet bumba atleca pie Firmīnu (3:0).

Ja ne Riko, "Liverpool" pirmajā puslaikā varēja gūt arī ceturtos un pat piektos vārtus. Šķita, ka intriga spēlē ir galā, taču tā nedomāja tunisiešu izcelsmes franču uzbrucējs Visams Ben Jeders, kurš otrā puslaika sākumā guva divus vārtus. 51. minūtē viņš pēc Evera Banegas standartsituācijas bija precīzs ar galvu (1:3), bet 60. minūtē realizēja paša nopelnīto pendeli pēc Manē pārkāpuma (2:3). Pirmajā kārtā Liverpūlē "Sevilla" izvairījās no zaudējuma (2:2) un to pašu paveica arī šoreiz, izglābjoties kompensācijas laika trešajā minūtē. Bumba pēc stūra sitiena atleca pie Gvido Pisarro, un argentīnietis no soda laukuma vidus panāca 3:3.

Grupas agrajā spēlē Krievijas čempions Maskavas "Spartak" jau otro reizi izlaida uzvaru pār Slovēnijas "Maribor" (1:1). Pirmajā puslaikā "Spartak" par spīti lielam teritoriālajam pārsvaram tā arī nespēja izveidot labas vārtu gūšanas iespējas, toties 50. minūtē tuvu vārtiem bija viesi. Uz maiņu iznākušais Dare Vršičs piespēlēja soda laukumā, un Marko Šulers vienā pieskārienā virzīja bumbu tālajā stūrī, tomēr mājiniekus glāba stabs.

Spēles izskaņā "Spartak" beidzot iesita. Ja 77. minūtē Ze Luišs ar galvu netrāpīja tuvajā stūrī, tad piecas minūtes vēlāk pēc Lorenso Melgareho piespēles viņš no izcilas pozīcijas neatstāja Jasminam Handanovičam nekādas cerības (1:0). Pirmajā spēlē "Maribor" izglābās piecas minūtes līdz pamatlaika beigām (1:1) un neizšķirtu izrāva arī šovakar. Slovēņi izspēlēja teicamu kombināciju pretinieku soda laukumā, un Jasmins Mešanovičs varēja brīvi sist tukšos vārtos (1:1).R & D akustika, SIA Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Titova Jeļena Aerobika, Sporta dejas, Akrabatiskajs Rok-n-Rols
FTA
Reģistrēties